Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2487
Cevap
324453
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: SKODA KAROQ ANA KONU (125. sayfa)
M
4 ay
Onbaşı

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Aynen dediğiniz gibi, araç yurtdışından geldi. portala şasi numarasıyla girince çıkan haritanın resmini paylaşıyorum altta.
O haritayı indirdin flaşa denilen gibi kopyaladım. Type c portuna takılı duruyor ama hiçbir değişiklik olmadı. Büyük ihtimalle içinde TR haritası da yok. Şuan üzerindeki haritada birçok yol var ama yeni yollar yok. Kullanmak daha yanlış yaptırıyor.
Almanyada trafik tabela okuma felan çalışıyordu, Türkiye ye girince Trafik okuma ülkede devre dışı diyor. Okumuyor. Bunun navigasyonla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Yazılım sürümünü nasıl güncelleyeceğimi hiç bulamadım. İnternetim bağlı vaziyette denedim gene olmuyor. Arabayı her çalıştırdığımda ekrana yazılım güncelle diye geliyor. Tamam diyorum. Bir müddet bekliyor boş ekran bekliyor.
Çok ihtiyaç olacağından değil ama millet bu özelliğin olması için paralar verip taktırıyor yaptırıyor, eğer bende ki kolaysa yapmak istemiştim.
Verdiğiniz bilgiler çok teknik. Önem vermişsiniz teşekkür ederim ilginize. Daha müsait zamanda uğraşacağım.


< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @seagleye
S
4 ay
Yüzbaşı

ECE 2024 olarak çıkan harita tüm Avrupa haritası oluyor. İçinde Türkiye haritası mevcuttur. Normal şartlarda Type C portunda bir süre takılı olduğunda güncellemesi beklenirdi. Trafik okuma Türkiye desteklenmediği için kapanır. Fakat bunun çözümü mevcut, kodlama ile çözülebilir.
Yazılım konusu da biraz detaylı olduğundan konuyu çok detayla meşkul etmemek adına özelden yazabilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @muratulas
E
3 ay
Er

  • ve 2. vites geçişleri bazen kalkışta hissedilir derecece oluyor her araçta boyle mi acabaM
3 ay
Onbaşı

1 den 2 ye değilde 2 den 1 e düşüşte garip bir olay oluyor. 2 den 1 e düşmesin diye sürüş modumu değiştirdim. Bazen kesin duracağımı bildiğim zaman yavaşlarken boşa alıyorum ve durduktan sonra D ye alıp başlıyorum. Rahatsız edici. Arabanın ses yalıtımı iyi olduğunu düşünüyorum ama ona rağmen bir boşluk sesi geliyor. tırrr... Diğer marka araçlardan çok konforlu olmasına rağmen şanzıman rahatsız ediyor. Birçok form sitesinde de aynı durumdan bahsediliyor.
2021 1.5 tsi


Bu mesaja 2 cevap geldi.
Y
3 ay
Yüzbaşı

bana pek normal gelmedi, benim aracım dizel böyle br hissiyat olmadı hiç
Bu mesajda bahsedilenler: @muratulas
M
2 ay
Onbaşı

2021 1.5 karoq
Araç ilk çalıştırmada 1500 devirde çalışıp ortalama 1 dk sonra 1000 devirin altına düşüyor. Hadi ilk çalıştırmada bu süreyi bekleriz ama 15-20 dk sürdükten sonra stop edip 5 dk sonra tekrar hareket etmem gerektiğinde gene rolanti yüksek çalışıyor. 1 dk kadar gene düşmüyor. araba 90 derece olduğu halde düşük devirde rolantide başlamıyor.

Bu sorunu yaşayan var mı arkadaşlar. Önceden de sormuştum ama araya kaynadı. Sebep ne olabilir.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratulas -- 15 Mayıs 2024; 23:41:6 >

A
2 ay
Teğmen

2'den 1'e düşüşte benim dizelde de benzer bir ses geliyor. 1'den 2'ye geçerken ise gazdan ayağımı çekme anına denkgelirse benzer ses gelebiliyor. Bazen tam kalkışta, öndeki araç durumu vs. nedeniyle 2'ye geçeceği anda gazdan ayağımı çekmem gerekiyor, bu vites değişimine denkgelince çok saçma bir boşluk hissi oluyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @muratulas
M
3 hafta
Teğmen

Merhabalar, bagaj kısmı çok aşağıda. Arka koltukları yatırıp bagaj kapağına uzanan şişme yatak koymak istiyorum. Fakat bagaj derinliği olduğu için düz bir zemin elde edemiyorum. Harhangi bir aparat yada aksesuar veya bilgi sahibi olan varmı?
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.