Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
150
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sizce TT Burdaki Konuşmalarla Hiç İlgileniyor mu ?

F FCKKFC Konu Sahibi
18 yıl (54 mesaj)
Sizce TT'deki "bu işten çok iyi anlayanlar" Telekom'un burada ve diğer forumlarda çok sayıda eleştiri almasıyla hiç ilgileniyor mudur ?

Yani yönetimden hiç buradaki yazıları okuyup da adamlar haklı diyen var mıdır ?

Hiç sanmıyorum...
M mbayram
18 yıl (212 mesaj)
Bence mutlaka burayı TTNetten okuyan birileri vardır ama göz ucuyla. Sonra görmezden gelip bıyık altından gülüyorlardır. Ama bu okuyanların yönetici seviyesinde olduklarını hiç zannetmem. Zaten yöneticilerin okuması lazım. Hatta iddia ediyorum ki, sadece ttnette değil, başka teknik konularda hizmet veren kurumların başındaki yöneticiler yeniliklerden, teknolojiden vs. habersiz ve bilgisizler. İşi götürenler aşağıdaki elemanlar. Artık üstteki beyinlerin değişmesi lazım.
K kavuraki
18 yıl (1136 mesaj)
ben hiç zannetmioyorum..adamların arayıp yüzüne söliyosun ilgilenmiolar. buraya bakıp da kendilerini geliştireeklerini hiç sanmiyorum.)
M mobo
18 yıl (5 mesaj)
<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by FCKKFC</i>
<br />Sizce TT'deki "bu işten çok iyi anlayanlar" Telekom'un burada ve diğer forumlarda çok sayıda eleştiri almasıyla hiç ilgileniyor mudur ?

Yani yönetimden hiç buradaki yazıları okuyup da adamlar haklı diyen var mıdır ?

Hiç sanmıyorum...
<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

çok iyi niyetliyiz :(

tabi ki hayır. kendi sitelerine bile bakmıyorlar.

Adsl ile 2 yıldır açılmayan portlarla ilgili tek kelime haber vermediler. Türkiye çıkışları koptuğunda tek yaptıkları küçük not bırakmak hala ondan başka bir ibare yok turk.internet sağolsun o da olmasa nasıl kazıklanıyoruz onu bile anlayamayacağız.
G Grave
18 yıl (1354 mesaj)
Fazla bir ön eleştiri olacak ama, onların kendilerine hayırları yok ki bize hayırları dokunsun.Yakında da şu internet tarifelerinide benzin gibi dolara bağlarlar inşallah, neden derseniz dolar düşüyorda ondan.Hadi hayırlısı :))

SaygılarDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.