Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Siz Hayatınızda Böyle Belediye Başkanı mı gördünüz be

R Rebellion87 Konu Sahibi
2 hafta (262 mesaj)
Ulen sabahtan akşama kadar kedi fare gibi birbirinizi yiyorsunuz.
Bu ülkede halkın desteğiyle iş yapan insanları görmezden geliyorsunuz.Yuh be yuh.
Hayatınızda böyle belediye başkanı mı gördünüz
Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M mercpool
2 hafta (188 mesaj)
Gereksiz popülizm bu. Bir belediye başkanının görevi yoksulları muhtarlar aracılığıyla tespit edip onlara yardım etmek, bozuk yolları tamir etmek gibi hizmetler yapmaktır. Ovacık küçük yer olduğundan işi de muhtemelen az oluyor ve böyle şirinlik yapıyor kendisi ama bana böyle belediye başkanı değil, ihaleye fesat karıştırmayan, benim paramı yemeyen ve işini tam yapan bir belediye başkanı lazım. Böyle gereksiz şirinliklere ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercpool -- 17 Ekim 2020; 14:42:32 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rebellion87 Konu Sahibi
2 hafta (262 mesaj)
Görüyoruz popülizm yapanları Şu videodaki bizim Eko başkan olsa sabahtan aksama 1 hafta boyunca haber yapılırdı.Forumda en popüler konu olurdu capsleri yapılırdı.Populizm dediğin budur.
(Ekonun icraatlarıne lafım yok popülist yaklaşımdan bahsediyorum)

Ben parti farketmez kim vatandaşa layıkıyla iş yapıyorsa onu takdir ederim.Mansur bey eski mahapeli adam icraat yapıyor.Zaten herkes benim gibi icraata bakıp oy verse memleket bu halde olmaz.Bende diyorum ki herkese particiligi bırakın icraate bakın

Zaten laf ettiğin videoyu bir vatandaş çekmiş 5 kişi izlemiş.Başka iktidar ya da muhalefet partili bunu medyaya servis etse bu populizm örneği çok zaten.Ben adamı ve ideolojisini sevmiyorum ya ırkçılık yapıyorum de kendini bu kadar kasma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @mercpool
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.