Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sıvı Soğutma Ekran Kartlarının Derin Tarihi

K KaN. Konu Sahibi
2 yıl (226 mesaj)
Merhaba, 2016 yılında ilk sıvı soğutma ekran kartımı satın aldığımda bu bende derin bir araştırma isteğini de beraberinde getirdi.

2016'da MSI GTX 1070 Sea Hawk 2018'de ise Gigabyte GTX 1080 Waterforce kullandım, şuan ise EVGA GTX 1080 FTW HYBIRD kullanıyorum. Uzunca bir süre sıvı ekran kartlarının tarihini araştırdım (tabii bu araştırmaya custom serisi dahil değil) o yüzden fabrika çıkışlı olarak hazır gelen sıvı soğutmalı sürümleri bir makalede topladıktan sonrasında youtube kanalımda bölüm bölüm olarak yayınlamaya karar verdim. İlk bölümü geçtiğimiz hafta yayınladım.

Oldukça zahmetli bir iş makaleyi videoya çevirmek, bu yüzden gelecek tepkilere göre devam etmeye karar vereceğim. Bu sırada sizlerde zamanda yolculuk ederek, sıvı soğutma ekran kartlarının derin tarihine yani 2005 yılına kadar gideceksiniz.

Video hakkında neler düşündüğünüzü belirtirseniz sevinirim, iyi seyirler.Videoyu izlemek için tıklayınız

U UğurDündarın Dövdüğü Adam
2 yıl (2005 mesaj)
Overclock, Soğutma ve PC Modifikasyon / Su Soğutma kısmında açabilirsin konuyu.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.