Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Sitelerde cash stoku bittiğinde? Daha ucuza cash almak, 80level için gerekli PUS

X
xxomer
3 ay (57 mesaj)
Not : Bilen olduğu gibi bilmeyende çok. Sitede stok yok diye para yatırıp mağdur olanlar, stok yok diye stok gelmesini bekleyenler gibi gibi gibi...

Merhaba
Yeni serverlar 22 Ocak saat 17:00da geliyor
Sitelerde stoklar tükenmeye başlamış. Bazı sitelerde 2400-3200 cashler tükenmiş.
Stok gelmesini beklemeden alım yapabilir hatta güncel dolar kurunu takip ederek her 400 cashde 1 tl civarı daha az ödemiş olabilirsiniz.

Exp kasacak ortalama bir hesap içinde çekilecek cash miktarı 6000 civarı olduğu için 15 kere 400 cash'den 15tl civarı kar elde edebilirsiniz.

Amacım bu yöntemi göstermek yani her zaman yapılabilir 7/24. (Her ne kadar video da güncellenmemiş halini göstersemde...Knight sw geliyor diye fırsatçılık yapmış, güncellememiş )
Ben her zaman sitelerden daha ucuza alıyorum bu yöntem ile (siteden almak için ucuza gb satmaktan veya başka bir şey satmaktan da kurtulabilirsiniz)
Mesela dolar kuru 5tl iken 800 cashi 50ye satmaları gerekirken 51e falan satıyorlar ve dolar düştüğünde hemen güncellemiyorlar. Fakat dolar artarsa saniyesinde güncelliyorlar

Sitelerde çalışma saatini bekleme zorunluluğuna, dolar farkını ödemeye, ufak miktar fazla ödemeye SON!
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Güncel PUS fiyatlarını ve 80 level için ortalama masrafı cash ve tl bazında açıkladım. Olabildiğince hesaplı şekilde...

video da hem cash alımını hem maliyeti gösterdim : https://www.youtube.com/watch?v=l_h_mKtsJW0


Not : 1-3-5-10-15 TL kara geçmekte neymiş falan filan diyebilirsiniz fakat benim burada yaptığım pintilik falan olarak algılanmasın. Kaz gibi yolunmaya gerek yok. Zaten yeterince kazık fiyatlar... Anlık olarak değil sürekli olarak bu yöntem geçerlidir. Böyle de düşününüz.