Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar:
23
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Sistem Toplarken Atladığım Önemli Detay! (2. sayfa)

M
Muten Baba
2 hafta (17140 mesaj)
Şuan performans olarak sentetik testlerde %5 kadar geride kalıyorum, stok soğutucu güç kestiği için. Ama bir sorun şuan bulunmuyor, lakin bu işlemciye oc yapmak için 240 lık rad İn bile yeteceğinden emin değilim. Standart kullanım için 240 lık rad. Şart diyebilirim.

4pinin olumsuz etki edip etmediğini deneyerek bakmak lazım ben deneyemiyorum, ama şuan bir problem yok gibi görünüyor.

Jd712, incelemesini kullanıcı incelemeleri bölümünde bulabilirsiniz. Konuya da yazdım fikrimi, geçiş yaptığım kulaklığa ve mediamarkt tarzı yerlerdeki kulaklıklara deneyimime göre, fp oranı yüksek. Geçenki kampanyadan arkadaşlarım da aldı pc ile alakası olmayan, bence fp ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Chris BrownB
Babanın.Oğlu.Kemal
2 hafta (2168 mesaj)
Hocam kanlı canlı örneği karşınızda bizzat diyorum bunu diyen halt etmiş 8 pin cpu girişinin en üst düzey soğutma da bile altından kalkamayacagı bir cpu yok tek başına 400 watta kadar çıkış verebilir.

İnanın anakart ureticilerine tonla para veriyorlardır bu lsu ları sadece ihtiyacı olana değilde herkese satabilmek için.

Sizin dediğiniz 8+8 e veya 8+4 sahip minumum psu 750 800 den başlıyor ve inanin alanların çoğu da anakartta bu giriş zorunluymus gibi (ben dahil) alıyor.

Belki ne desem boş kafanızda bitirmişsiniz almadan içiniz rahat etmez ama zerre bir fark yasamayacaksınız mevcut power supply bile minumum 12v kanalından 620 630 watt güç verir sizin sistemin taş çatlasa çekeceği 450 watt ı gecmez bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Chris Brown

M
mito1172
2 hafta (12955 mesaj)
8 pin olayında haklısın da sadece 850w üstü psularda 8 + 4 pin yok örnek imzamdaki psu 750w ama 8 + 4 pin var hatta 4 pin de boşta duruyor yani 8 + 8 pin var psu da. birde 10 yıllık ocz fataly psum var 550w onda bile 8 + 4 pin mevcut neyse birde arkadaş eski sistemdeki windows kurulu diski takmış şayet cihipseti de eski sistemden kaldıysa bence oda sorun yaratabilir. Bu arada ne taktınız artı 4 pine bırakın alsın belki takıntısı var böyle rahat edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Kasım 2019; 6:7:33 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Steelo

K
KaranlıktaYaşayanAdam
2 hafta (92 mesaj)
Tam kapitalist düzenin aradığı müşteri, ilginç işler yapmak dediğiniz şey teknik olarak istediğiniz şeyden farksız, ikincisi anakartın tüm girişlerini doldurmak zorunda değilsiniz, mesela tüm pci-ex girişlerini sata girişlerini doldurmasanız da olur, ihtiyacınız neyse takarsınız devam edersiniz. Siz bence 1200watt psu alın işi şansa bırakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaranlıktaYaşayanAdam -- 8 Kasım 2019; 1:48:0 >


Bu mesajda bahsedilenler: @Chris Brown