Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
276
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sırt Reklamı ve Marka değeri...

T turkopol Konu Sahibi
13 yıl (6879 mesaj)
TFF yabancı sınuırlaması cve şimdide garip reklam uygulamasıyla yeni yeni yurt dışında izlenmeye başlayan Süper Ligin kalitesini düşürmeye devam ediyor...Numara üstü reklam Avrupada sadece Hollanda liginde var ve burdaki takımlar reklamı alta veya almayınca futbolcun isimlerini numara altına yazmak zorunda değil..Sanki güney amerika ülkesiyiz...Reklam olucaksa almayan takıma isimi istediği yere yazma özgürlüğü yada reklamı numara altına yazma kuralı gelmeli...Futbolcuları tanımayan insanlar için çok zor oluyor ve reklamlar formaları çok kötü gösteriyor..Taraftar grupları bence gerekeni yapıp protesto yayınlamalı..

sizinde görüşlerinizi merakla bekliyorum
N nasozby
13 yıl (3340 mesaj)
Son reklam işi gerçekten komik, heleki türkiye gibi formanın armanın değerlerinin insan kalbinde hat safada gezdiği bir yerde.
Böyle şeylerle pacavra olmaktan oteye gitmemeye başlayacak. Tff ise çözülmesi güç bir kurum, konuş konuş bitmez.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ş şahawhat
13 yıl (522 mesaj)
ne zararı var hangisi daha fazla para veriyosa o şekilde olur tabiki.takımlarınıza yıldız oyuncu transferi istiyosunuz hep ee o para nerden gelcek böle şeylerden gelcek


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T turkopol Konu Sahibi
13 yıl (6879 mesaj)
numara altı olur reklam olucaksa..geçen billur kalkavan kadınlar için çok kötü oldu diyor bu reklam olayı için..herkes futbolcuları tanımıyıor...hepsinde ülker yazıyorDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.