Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Humankind'dan Oynanış Fragmanı Paylaşıldı

B Bloo. Konu Sahibi
geçen yıl (20739 mesaj)
 
Yayıncılığını Sega'nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Amplitude Studios'un yaptığı tarihsel sıra tabanlı strateji oyunu Humankind için The Game Awards 2019 etkinliğinde oynanış fragman paylaşıldı.
 
Oyun 2020 yılı içerisinde PC için yayınlanacak. Ne yazık ki tam çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Tunç Çağı'ndan Modern Çağ'a kadar 60 tarihi kültürü birleştirerek kendi uygarlığınızı oluşturun. Her kültür kendi özel oynanış katmanına sahiptir ve neredeyse sınırsız sonuçlara yol açar. Hangi medeniyeti şekillendireceksin?

Yaptığın her büyük eylem, her ahlaki seçim, kazandığın her savaş şöhretini oluşturur. En büyük şöhrete sahip olan oyuncu oyunu kazanır. Dünyada en derin izi bırakan kişi sen olabilecek misin?

Gerçek tarihsel olaylarla karşılaşın, ünlü şahsiyetlere liderlik edin ve bilimsel atılımlar gerçekleştirin. Dünyanın doğal harikalarını keşfedin ya da insanlığın olağanüstü yaratıklarını oluşturun. İnsanlığın akışını nasıl değiştireceksin?

Şehir kurma ve savaşlar ile taktiksel yeteneklerinizi gösterin. Bir savaşı sekiz oyunculu bir dünya savaşına dönüştürmek için müttefiklerini çağırın. Hangi stratejiyi kullanacaksın? 
 

N necrospiritus
geçen yıl (302 mesaj)
Blackreach diyorlar ya hadi bakalım.
M Manhunt Three
geçen yıl (1047 mesaj)
Tanıtımı beğendim :)
B BSC Misafiri
geçen yıl (170584 mesaj)
Güzel trailer bende beğendim
T TheNewAtilla
geçen yıl (7886 mesaj)
Trailer harika olmuş :D
B BSC Misafiri
geçen yıl (170584 mesaj)
"VR"DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.