Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Sinovac olanlara Çin'den çok kötü haber geldi!

L laylaylaylom Konu Sahibi
5 ay (172 mesaj)
Sinovac olanlara Çin'den çok kötü haber geldi!
Ülkemizde aşıların başladığı ilk dönem 'Çin aşısı' denilen Sinovac daha yaygın bir şekilde uygulanıyordu. Ancak koronavirüsteki varyant değişimleri sonrası virüsün delta koluna bağlı olarak evrim geçiren korona Sinovac'ı aşabiliyor. Çin, 2 Sinovac aşısı sonrası Biontech kullanma kararı aldıhttps://haberglobal.com.tr/saglik/sinovac-olanlara-cin-den-cok-kotu-haber-geldi-122126< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T The souls migration
5 ay (4643 mesaj)
"Şu anda en önemli şey ciddi hastalık ve ölümü önlemek. Tüm aşılar ciddi hastalıkları ve ölümleri önlemede çok iyi bir iş yapıyor."

çin dışişleri bakanlığı sözcüsü wang wenbin, çin'in aşısının "uluslararası toplumda iyi bir üne kavuştuğını, güvenlik ve etkinliğin yaygın olarak tanındığını" söyledi.

şirket, üçüncü dozun etkinliğinin klinik bir denemesini yürüttüğünü ve bunun cesaret verici olduğunu söyledi, ancak iki doz aşının yeni koroner pnömoniye karşı yeterli koruma sağlayacağında ısrar etti.


TEMMUZ 2021.
C CSB yazmayan adam
5 ay (4633 mesaj)
2023 eylül, Cnntürk: biontech bi boka yaramıyormuş, zırt19 virüsüne etkisizmiş bilmem ne, falan fişman.

Sağlık bakanı: Milletimiz bizi affetsin, kandırıldık, fasa fiso, falan fişman, dış güçler.

Halk:


Videoyu izlemek için tıklayınız

Bu da böyle olabilir pekala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 9 Eylül 2021; 3:5:13 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.