Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
10645
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sınıflandırmanız bekleniyor.
Q
11 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhaba, ben askerlik için 17 Ağustos da muayene ve seçim işlemlerini tamamladım şimdi durum olarak "Sınıflandırmanız bekleniyor" diyor. Merak ettiğim ise askere Kasım sevkinde gidebilir miyim? Bazı arkadaşlar 6 ay sonra anca askere gidersin diyor, kafam karıştı açıkçası bilen birileri yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qawiline -- 23 Ağustos 2023; 5:38:12 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

M
11 ay
Teğmen

Kasım da gitcen.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

A
11 ay
Yarbay

Kasım veya Şubat celbine kalacağınız 1-10 Eylül arası nitelik güncellemesinde kesinleşecek. 1-10 Eylül diyorum, kesin ne zaman bittiğini ben de bilmiyorum.

Askerliğim sayfasında 9 Kasıma kadar ilişiği yoktur tarihi değişmezse Kasım celbine yolcusunuz. O tarih, (o süreç içinde) şubata atabilir tekrar kasıma dönebilir, bunlar normal. En son hangi tarihte sabit kalırsa onu baz alırsınız.

27 ekimde Kasım celbi sınıflandırma sonuçları açıklanacak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
Q
11 ay
Onbaşı
Konu Sahibi

Teşekkür ederim detaylı bilgi için. Durum belgesine baktığımda 09/11/2023 tarihine kadar ilişiği yoktur yazıyor. Ben hertürlü Kasım için hazırlanayım, Kasım olmazsa bile hazırlamış olduğum çanta kenarda hazır bir şekilde durur en azından.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @a-f-h
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.