Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8946
Cevap
198927
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

-
-IMAX- Konu Sahibi
4 yıl (4894 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Bilet Katkı Payı ile İlgili Bilgilendirme

15TL - 20TL arası biletler için 0.99TL

20TL - 25TL arası biletler için 1.99TL

25TL - 30TL arası biletler için 2.49TL

30TL - 40TL arası biletler için 2.99TL

40TL üzeri biletler için 3.99 TL

Not: Premium üyeliğiniz devam ediyorsa paket alımı yaptığınızda yeni paket, paketinizin bitiş tarihinden itibaren aktif oluyor.


Sinemia olarak tüm sinemaseverlerin çok uygun fiyatlarla sinemaya gidebilmeleri için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Sinemia, üyeliğiniz kapsamında almış olduğunuz biletler için değişen kanunlar kapsamında hem sinema salonlarına hem de yapımcılara tam bilet ücretini vermesine rağmen üyelerine çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitme imkanı sunmaya devam etmektedir. Sizlere bu ayrıcalıkları tanımaya devam edebilmemiz için tek bilet ücreti 15 TL’yi aşan biletlerden 0.99 TL ile başlayarak biletin ücretine göre değişkenlik gösterebilen bilet katkı payı, bilet alımınız esnasında kayıtlı ödeme aracınızdan tahsil edilmektedir. Bu sayede Sinemia, tüm sinemaseverlerin her zaman olduğu gibi normal bilet fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitmesine imkan sağlamaya devam edebilmektedir.

Saygılarımızla

Sinemia Destek Ekibi

Sinemia Nedir? Nasıl Çalışır?
Sinemia üyelerine sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübüdür. Lokasyon bazlı teknolojileri ve ön ödemeli banka kartı sistemleri ile entegre eden Sinemia, sinema aşkıyla Türkiye'de yaratılmıştır. Sinemia 2015 Aralık ayında Borsa İstanbul aracılığı ile Aslanoba Capital'den yatırım almış, Şubat 2016 itibariyle İngiltere'de faaliyetlerine başlamıştır.

Hangi Günler, Hangi Seanslarda Geçerli?
Sinemia’da ilk seans, son seans, o gün, şu gün gibi sınırlar yoktur. Sinemia’da saat veya gün sınırı bulunmaz, dilediğiniz saat, istediğiniz gün ayrıcalığınızı kullanabilirsiniz.

İleri Tarihli Bilet Alabilir miyim?
Tabi ki! Sıra beklemeden biletini almak bir ayrıcalıktır. Sinemia mobil uygulamasından İleri Tarihli Bilet özelliğini kullanarak istediğiniz sinema salonu için biletinizi alabilirsin.

Hangi Sinema Salonlarında Geçerli?
Hepsinde! Sinemia tüm şehirlerde ve tüm sinema salonlarında geçerlidir. Tüm sinema salonları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Sinemia’nın sinema salonları ile anlaşması yoktur, Sinemia ödeme kartınız ve Sinemia mobil uygulamanızla hiç bir açıklama yapmadan biletinizi alabilirsin.

2D 3D Ayrımı Var mı?
Sinemia Premium 2D ve 3D seanslarında geçerlidir. Premium ayrıcalıklarınıza ek olarak, tüm Sinemia paketlerinde üyeliğinizle ayda bir defa (30 günde 1 olmak üzere) seçeceğiniz yeni teknoloji seanslarından da ek olarak (IMAX, MPX, ScreenX, D-BOX, 4DX) faydalanabilirsiniz. *

Bir Filmi Çok Beğendim Tekrar Gidebilir miyim?
Evet! Seni en sevdiğin vizyon filmlerini bir kez daha izlemekten alıkoyamazdık.


< Resime gitmek için tıklayın >

IMAX
Bugüne Dek Yaratılmış “Gerçeğe En Yakın” Sinema Teknolojisi!

IMAX Sinema Sistemi


IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri (çift dijital projeksiyon cihazı, lazer hizalı dijital ses sistemi ve IMAX’in patentli salon geometrisi), dünya çapındaki sinemaseverler tarafından en üst seviyede eğlence deneyimi olarak bilinen, “IMAX Deneyimi®”ni sunmak için özel olarak bir araya getirilmiştir.

IMAX, bugüne dek yaratılmış “GERÇEĞE EN YAKIN” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile “DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ FİLM DENEYİMİ”ni sunar. IMAX salonlarının eşsiz geometrik yapısı; gerçek hayattakinden daha büyük kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntüler ve IMAX’e özel dijital ses sistemi ile birleşerek kendini adeta filmin içinde hissetmeni sağlar.

DEV IMAX PERDESİ – GENİŞ GÖRÜŞ ALANI


Etkileyici bir deneyimin anahtarı; film izlediğini hissettiren unsurları ortadan kaldırmaktır. IMAX salonlarında, geleneksel salon perdelerine kıyasla %110 daha büyük olan IMAX perdesine yansıtılan görüntüler; çevresel görüş alanının da dışına taşarak perdenin ortadan kalktığı hissini yaratır. Bu etki, IMAX perdesinin boyutları, şekli ve konumu nedeniyle, sadece IMAX’e özeldir.

Sinema salonunda oturulan nokta ve perdenin dört köşesi arasında oluşan alan “Görüntü Piramidi”dir. IMAX salonlarında görüntü piramidinin daha büyük olması, 3 boyutlu görüntüleri gerçek boyutlarında ve daha yakından hissetmene olanak tanır. Görüntüler adeta perdeden çıkıp kucağına kadar gelir ve geleneksel perdelerde gösterilen klasik sistemlerden çok daha etkili bir 3D deneyimi sağlar. IMAX’e özel tescilli salon mimarisi, perde büyüklükleri ile etkileyici bir deneyim sunar.

IMAX DIGITAL SURROUND SES SİSTEMİ


IMAX salonlarında ses de görüntü kadar büyük önem taşır. IMAX’e özel digital surround ses sistemi, perdeden taşan görüntüler kadar gerçekçi ve iliklerine işleyen bir sesle seni sarmalar. Tüm IMAX salonlarında, IMAX’in yüksek kalite standartları ışığında özel akustik dizayn oluşturularak, her bir koltuğun en iyi işitme pozisyonunda olması sağlanmaktadır.

IMAX Salonları:

Cinemaximum Akasya

Cinemaximum İstinyePark

Cinemaximum Hilltown

Cinemaximum Marmara Park

Cinemaximum MaviBahçe

Cinemaximum Sur Yapı Marka

Cinemaximum Ankamall

Cinemaximum M1 Adana


Videoyu izlemek için tıklayınız


< Resime gitmek için tıklayın >

4DX

4DX ile Filmi Yaşamaya Hazır Mısın?

CJ 4DPLEX tarafından geliştirilen 4DX teknolojisi; çığır açan film teknolojisi ile İngiltere’den İsviçre’ye, Macaristan’dan, Polonya’ya, Romanya’dan ve Çek Cumhuriyeti’ne kadar Avrupa’daki yüksek başarı performansı ile kendini kanıtlamış bir teknoloji olarak ön plana çıkıyor. Hareket, titreşim, su, ışık efektleri, koku ve diğer unsurları kullanarak sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

4DX teknolojisini Cinemaximum Marmara Forum, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum İstinye Park ve Cinemaximum Maltepe Piazza sinemalarımızda deneyimleyebilirsiniz.


Videoyu izlemek için tıklayınız


< Resime gitmek için tıklayın >

‘Starium’ Türkiye’de sadece Cinemaximum'da!

CGV Mars Entertainment Group’un film tutkunlarına sunduğu son yeniliklerden biri olan ‘Starium’ Türkiye’de sadece Cinemaximum Maltepe Piazza'da! Her koltukta konfor ve eğlenceyi birleştirirken Türkiye’nin ilk “6P RGB Laser projektörü” ile izleyenlere daha gerçekçi ve daha canlı görüntü sunuyor.

Lazer sinema projektör teknolojisiyle ekrana üstün görüntü kalitesi getirerek yalnızca tiyatrolarda bulunan çarpıcı bir deneyim yaşatan Starium ile seyirciler artık sadece film izlemekle kalmayıp özel bir deneyimin de parçası haline geliyor.

Hem 2D hem de 3D filmleri sanki filmin içindeymişçesine özel bir gerçeklikle sunan Starium salonlarının ses-görüntü ve özel koltuk ayrıcalığı, izleyicileri filmin içine çekiyor. Starium, lazer sinema projektörünün yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

ScreenX ile DÜNYANI GENİŞLET!

270 derece perdesiyle dünyanın ilk çok perdeli sinema teknolojisi ScreenX, sinemaseverlerle buluşuyor.

Ortadan iki yandaki duvarlara devam eden ekranları ile, sinema salonu içerisinde maksimum genişlikte bir ölçü ortaya koyuyor. ScreenX, sinema salonunu bir perdeden daha fazlası haline getiriyor. Üç perdeden oluşan bu yaratıcı görsel fikir, dünyada sadece ScreenX’e özel. Maksimize edilmiş görüntü büyüklüğüyle, daha zengin bir hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Sinema salonu sizler için gerçek bir film sahnesine dönüşecek.

Güney Kore Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Sanal Gerçeklikte Öncü Proje” seçilen ve dünya sinema sektöründeki standartları yıkma amacıyla dünyaya açılan ScreenX, Güney Kore, Çin, Tayland ve Amerika’dan sonra şimdi Türkiye’de!

ScreenX teknolojisini Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Hilltown ve Cinemaximum Vadistanbul sinemalarımızda deneyimleyebilirsiniz.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız< Resime gitmek için tıklayın >

GOLD CLASS
Ev rahatlığında sinema keyfi!

CGV Mars Entertainment Group; Gold Class salonlarını sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor.

Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Cinemaximum Watergarden İstanbul, Cinemaximum Emaar Square Mall, Cinemaximum Vadi İstanbul, Cinemaximum Erzurum MNG, Cinemaximum Capacity, Cinemaximum Hilltown, Cinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Adıyaman Park, Cinemaximum Armada, Cinemaximum Kayseri Park, Cinemaximum Panora, Cinemaximum Kent Plaza, Cinemaximum Metrogarden, Cinemaximum Zorlu Center, Cinemaximum Kale, Cinemaximum Kanyon, Cinemaximum Akasya, Cinemaximum Anatolium Marmara, Cinemaximum Diyarbakır Ceylan , Cinemaximum Maltepe Piazza , Cinemaximum Espark, Cinemaximum M1 Adana Merkez , Cinemaximum Mardin Movapark, Cinemaximum Historia, Cinemaximum Aqua Florya, Cinemaximum Mersin Marina, Cinemaximum Optimum Gaziemir, Cinemaximum Piazza Kahramanmaraş ve Cinemaximum Bodrum Midtown'da hizmete açılan Gold Class, daha kısa reklam kuşağıyla, sinema keyfinize keyif katacak.

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 7 Mayıs 2019; 0:23:15 >

Bu bir pazarlama şekli olmamalı...

O sayfa sayfa sözleşmelerin ben de dahil olarak halkımızın %99'u tarafından okunmadığını herkes biliyor.

Bu kadar teknolojinin içinde...
Yoruma Git
Yorumun Devamı jr1907 - 4 yıl +64
o çocuk kimdi bir düşün bakalım ? düşün... Evet o çocuk bendim.Bazı kahramanlar pelerin takmaz istinye ımaxte pısır patlatırlar.Tabi sonradan güvenlik kameralarını i...
Yoruma Git
Yorumun Devamı sesenyoung - 4 yıl +40
Hocam kapattılar mail geldi şimdi


Saygıdeğer büyük üstad mesafe4272 adlı dh üyesinin bugün Türkiye saati ile 19:43'te yaptığı "sinemia batar" yorumun...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Semptoms12 - 3 yıl +25
İş Bankası kartım var. Hafta içi çalıştığım için hafta sonları sabah gidiyorum filme. 7 TL'ye IMAX. Ayda da 2 veya 3 film oluyor gitmeye değecek en fazla.

Bayağı pahalı geli...
Yoruma Git
Yorumun Devamı matandberenice - 3 yıl +17
Sinemia çakal değil sen çakalsın öyle yapmasalar adamlar çoklu kullanımın önüne nasıl geçecekler.Konunun yarısı çakal dolu uygulamayı nasıl iki kişi kullanabili...
Yoruma Git
Yorumun Devamı sesenyoung - 3 yıl +15
29 tl den alanlardan biriyim kim haber ettiyse Allah razı olsun.
bugün 2.kez kullandım ve kendimce hesaplar yaptım tam bir sıcak fırsat kokuyor gerçekten.

günlük cinemaximum 15 tl den 30*15=450
popcorn+kola = 15tl 30*15=450
Öğrenci akbil günlük gidiş-dönüş =2,30'dan 30*2,30 =69 TL
Toplamda 969 TL

Sinemia sayesinde aylık 30 tl
migrostanda 138 gram en büyük bot popcorn+ice tea 4.5 tl 30*4.5= 135 tl (çantanın içine sokaraktan...)
Öğrenci akbil günlük gidiş-dönüş =2,30'dan 30*2,30 =69 TL
Toplam da 234 TL...

969-234=735 tl kar
Yoruma Git
Yorumun Devamı McMinattaco - 3 yıl +10
o arkadaş için değil ama bazıları insanlarla muhatap olmaktan korkuyor hocam, özgüvensiz olunca insan konuşmadan kartıyla kiosklardan alacak böylece ağzını tek kelime açmadan ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı fantastik74 - 4 yıl +10
Evet hocam bir kere de zorludaydı galiba içeri burger king sokmuşlardı iğrenç bir koku kaplamıştı içeriyi ayarı kaçırıyor bazıları. Ben paketli birşey soksam bile hışırtısı çı...
Yoruma Git
Yorumun Devamı römercan - 3 yıl +9
Bu konunun biten fırsatlara taşınması iyi olmuş, şartlar katı ama birgün bizde bu duruma düşebiliriz dikkatli olmamız lazım. Diyelim şarjımız bitti ya da farklı sebepler. Ben burada mağdur o...
Yoruma Git
Yorumun Devamı 7nbitirdin - 4 yıl +9

C
CriticalWave
4 yıl (1122 mesaj)
başvuru yaptım dün halen ses seda gelmedı kaç gün sürüyor yahu bu onaylama davetiye filan? İlle beklememiz mi gerekiyor bunları davetiye ile direk üye olma ımkanı var mı?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

-
-IMAX- Konu Sahibi
4 yıl (4894 mesaj)
burda kimse sureyi bilemez sinemia ne zaman uygun gorurse o zaman onaylar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @CriticalWave

-
-OFLU-
4 yıl (939 mesaj)
Sinemaya tek kaç kişi gidiyorki, çift ve tek olarak paketler yapılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 5 Şubat 2016; 23:12:47 >


K
kaansevgili
4 yıl (180 mesaj)
2 3 hafta oldu basvurali hala ses seda yok illa referansmi gerek ? Fiyat yaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
kıymetli_vatandaş
4 yıl (497 mesaj)
Yav bırakın herifler adam kayırıyor davetiyeleri batsın istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


-
-IMAX- Konu Sahibi
4 yıl (4894 mesaj)
lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kaansevgili

S
suvari25
4 yıl (448 mesaj)
Davetiyeleri batsın alamadıktan sonra bedava deseler ne yazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
Mr.Kertenkele
4 yıl (1634 mesaj)
BkmExpress ile 3 aylık fiyat ne kadar?
E
exterminant
4 yıl (673 mesaj)
Kart basımı üç gün diyorlar da pratikte ne kadar sürüyor?

Ekleme: Sinemia pişmanlıktır almayın üyeliğiniz birgün sebepsiz olarak kapatılabilir, mh sorularınıza yanıt vermeyebilir, yüzlerce lira zarara girebilirsiniz.
Ayrıca eleştiri, şikayet vb durumları içeren mesajları sildiriyorlar, bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminant -- 27 Ocak 2017; 15:53:34 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

İ
issizmuhendis
4 yıl (394 mesaj)
Benim kart 3. Günde elime ulaşımıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @exterminant

S
senersongur
4 yıl (16911 mesaj)
Davetiye tarzı eski kafalı iş yapan sitelere gıcığım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E
exterminant
4 yıl (673 mesaj)
salı gününden beri bekliyorum kampanyadan dolayı yoğunluk var herhalde..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @issizmuhendis

İ
ilberto35
4 yıl (503 mesaj)
Çarşamba sabahı satın aldım hizmeti. Daha hala elime ulaşmadı. Kargolandı da demiyor ayrıca.
Bu mesajda bahsedilenler: @exterminant

K
kaansevgili
4 yıl (180 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D
quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

lınkidin den başvurunda çabuk davetiye veriyorlarmuş ben facebooktan davetiye istedim 2 3 gün sonra email gönderdiler :D

Anladim hocam birde yazdigin fiyat bkm ile olan giyat mi yoksa bkm kullanilmamis daha indirim yememis fiyat mi? Simdi maili kontrol ettim davetiye gelmis ama uye olmak istedigimde aylik 79 3 aylik 69 6 aylik uyeliktede aylik 59 lira fiyat gosteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

-
-IMAX- Konu Sahibi
4 yıl (4894 mesaj)
evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kaansevgili

K
kaansevgili
4 yıl (180 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D
quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

evet bkm fiyatını yazdım 2 dk bkm üye ol kartını ekle 39 tlden al :D

Yok canim bkm uyeligim var o kadarda magara adami degiliz kaptan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
atesoku
4 yıl (138 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

salı gününden beri bekliyorum kampanyadan dolayı yoğunluk var herhalde..
quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

salı gününden beri bekliyorum kampanyadan dolayı yoğunluk var herhalde..

Benim de aynı hocam salı öğlen aldım, hala gönderilmedi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K
kalpakci
4 yıl (3339 mesaj)
Konuya burdan devam edelim, tek bir başlıktan takibini yapabiliriz.
http://forum.donanimhaber.com/m_104936318/tm.htm


Bu mesaja 2 cevap geldi.

A
atesoku
4 yıl (138 mesaj)
Bu arada reklamda 39 lira diyorda ben 39,53 ödedim diye hatırlıyorum salı günü.