Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sınava 110 Gün Kala

M
Mirfozan Konu Sahibi
2 ay (8 mesaj)
Beyler tyt tekrar ediyorum ozellikle fen tekrari yapıyorum. Be TYT matematik gidiyorum. AYT iyiydi zaten. Ama onu da çalişiyorum. Sizce nasıl ilerleyeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P
Profes124
2 ay (63 mesaj)
Dostum fen nasıl ilerliyorsun netler nasıl biraz bilgi verirsen sevinirim. Konuları bitirmeye bak bence hocam. Ardından deneme abanırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


M
Mirfozan Konu Sahibi
2 ay (8 mesaj)
Benim tyt de sosyal hariç konularım bitti. Fende 15 üstü yapıyorum . 19 18 de çok yapmışımdır. Ama her zaman değil tabi fullemek istiyorum. TYT sosyalim de 15 üstü ama bazen tam 15 veya 14 gelebiliyor. Tamamen şans yani. Türkçe 35 üstü Matematik 30 ile 33 arası kısa bir aralım söyleyebilirim. AYT içinse konularım bitmişti zaten daha da geri çektiler. AYT matematikte de tekrar edicem zor sorular falan çözerim gibi. 60 ayt geliyordu zaten ama bu 2 ay önce falan bana. integral Bitki ve Modern fizik bilmeden.(Arasında 2-3 soru çözebiliyordum kolay olanları) Böyle yani. Ne yapayım acayip sıkılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.