Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
44
Cevap
776
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: SİLİNSİN-İCİNE ETTİNİZ YAW (3. sayfa)

İ İstikbalGöklerde
3 yıl (251 mesaj)
Ben sizin görüşünüzü eleştirmedim hocam, oo çekmiyorlar dediniz ben de Konya’da olduğunuzdandır dedim yani çevredeki insanları eleştirdim.Güzel örneklerle olayı betimlemişsin. Bunlara kesinlikle ben de katılıyorum. Ama şunu unutmamak gerekir ki her üniversitede böyle absürd durumlar çokça yaşanıyor. Örneğin sırf siyasi görüş farklılığından dolayı atm den para çeken bir sosyalist öğrenciyi arkadan bıçaklayan ülkücü bir genç vardı. Bu da absürd bir durum. Bu olayları zaten desteklememek lazım. Örneğin odtülülerin hakkını ararken taş, sopa vs kullanmasını da desteklemiyorum. Ama totale baktığınızda herhangi bir durumda en duyarlı topluluklar da ordan çıkıyor. İnsan hakları, hayvan hakları gibi hassas konularda o kadar duyarlı insanlarla başka yerde karşılaşmadım. Biliyorsun kütüphanede bizim oturacağımız koltuklara köpekler yatıyo kimse sesini çıkarmıyor. Bunlar güzel görüntüler. Bizim konuştuğumuz mevzu bir çuvalın içindeki birkaç çürük incir o kadar. Görüş olarak desteklemeyebilirsiniz ki zaten ben de sol görüşlü bir insan değilim ama güzel yanlarını görmeyi de biliyorum, madem burası bir bilgi paylaşma platformu yanlış bir bilgilendirme yapıp insanların aklında kötü soru işaretleri bırakmamak lazım. Sen kötüsünü söylüyorsun ben de iyisini söylüyorum :)Bir arkadaş da odtü egosu demiş. Artık odtülü değilim ve bunun için egomun olması da saçma olurdu değil mi? İnsanlar istiyor ki bir şeye ulaşamayınca herkes kötü olarak baksın ona. Kedi ciğer mevzusu. Umarım böyle sansasyonel haberler ile bu üniversitenin adı böyle kötü bir hale gelmez. İyisiyle kötüsüyle değerlendirdiğinizde Odtülü olmaktan keyif alacaksınız.Bu arada arkadaşın konuyu da dağıttık, son mesajım olsun madem :)İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Metufkcr

Y Yersiz Yurtsuz
3 yıl (1392 mesaj)
Ne okuyorsunuz hocam neden bıraktınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @İstikbalGöklerde

M muzy1463
3 yıl (1262 mesaj)
degil. cok farkli. itü ilk mezunlarını daha yeni verdi abi. odtüde ise oturmuş bir sistem var. fakültenin kuruluşunun 40.yılı kutlandı 2 hafta önce.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @coreturk4

C coreturk4
3 yıl (935 mesaj)
Eğitim açısından değerlendirmedim. Taban siralamasina bakarak söyledim.Akademik olarak sadece 40 senelik diye odtü demek saçma olur. Ekonomi bölümünü istanbulda okumak daha önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @muzy1463

M Metufkcr
3 yıl (377 mesaj)
taban sıralama tamamen talebe göredir hani selçuk hukuk dokuz eylülden daha düşük tabanı var diye bad olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @coreturk4
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.