Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sigara nasıl bırakılır ?
İ
2 yıl
Onbaşı
Konu Sahibi

Merhabalar, 22 yaşındayım. Hatta galiba 23 yaşındayım ama yaşlanma sendromları yaşayıp hep 1 yaş küçük söylüyorum :) İşin esprisi bir yana 176-177 boylarında, 67-69 kilo( sürekli değişiyor, 70 olduğumu görmedim) bir gencim. Sigarayı normalde çarşaf ile sararak içiyordum, günde 6-7 adet sardığım da bir yenisini sarma ihtiyacı duymuyordum. Oldu saracak tütün bulamadım paket aldım, günde 1 paket gidiyordu. Korona döneminin başında bir bilgisayar topladım, oyun vs esnasında çarşafa sarma vakti bulamadığım için paket sigara almaya başladım. Günde 1 paket oldu, 1.5 paket. Evet tam olarak bundan sonra başladı sorunlarım. Zaten kilosuz olmaktan memnun olmayan ben, sigarayı paket olarak içmeye başladığımda ise 3 kat merdiven çıksam nefes alamıyorum.

Şimdi asıl konu; sigarayı bırakmaya çok niyetlendim ama alışkanlıklarım var mesela yemekten sonra sigara içmek gibi. Bunları nasıl yenerim, varmı sigarayı bırakan arkadaşlar/kardeşler? Kilo alamıyorum muhtemelen bıraktığımda alacağım. Varmı taktik verebilecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamofk -- 28 Ağustos 2020; 11:15:46 >

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

R
2 yıl
Teğmen

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.