Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
1577
Cevap
0
Tıklama
13
Öne Çıkarma
Cevap: SIFIR ARAÇ SOHBET, KIYASLAMA KONUSU (ÖTV İNDİRİMİ, EKONOMİK GÖSTERGELER, DONANIM VB.) (85. sayfa)

T tenekekutu
4 gün (8320 mesaj)
6 ay sonra %50 zamlı satılsa yine anlarım, komple bayideki motorlar merdiven altı yerlere geçmiş, liste fiyatı 45 bin olan 55-60 bine satılıyor. İlan bile yok hatta doğru düzgün millet birbirine sorarak satılan yeri öğreniyor. 6 ayı geçmeden basmışlar zammı Otomobilde yine sarı sitede ilanları var, galeride görüyorsun burada durum iyice kontrolden çıkmış. Elektrikli motorlarda ateş pahası verilmez o kadar para açıkçası.

@vfnv


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @vfnv

V vfnv
4 gün (1028 mesaj)
Hocam tc max iyi motor 70k galiba fiyatı.gayet güçlü benzin masrafı yok.r25 100k ise 70k tc max avantajlı bence.bu paralar verilir mi dersen bence verilmez ama seneye 150ye almaktansa bu sene 100k yine iyi.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @tenekekutu

T tenekekutu
4 gün (8320 mesaj)
Elektrikliler sürekli A noktasından B noktasına gidersen mantıklı ama arada sağa sol gideyim dersen menzil ve şarj sorunu var. Ayrıca çok km yapmıyorsan yine alım maliyetini çıkartması zor. Senede taş çatlasa 3000-4000 km yapabilirim, 10 senede 40 bin km bile yapmıyor bu da.

Baktım şimdi 100-150 km menzil diyor günlük kullanım için yeterli ama gel gelelim 5-9 saat aralığında şarj süresi inanılmaz uzun. Bunun anlamı bu motor ile git-gel gezi limitin 100 km civarında. Bu durumda kadar para bağlamaya değmez açıkçası.

İkinci el bir Vespa almak bile daha mantıklı hala. En azından değerini korur, ülkemizde elektrik işinin en az 10 senesi var.

@vfnv
Bu mesajda bahsedilenler: @vfnv
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.