Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Sıcak Fırsatlar Şark Kurnazları

E Erdem2602 Konu Sahibi
2 yıl (1541 mesaj)
Konuyu migros ve gittigidiyor üzerinden özetleyeceğim. Şimdi sıcak fırsatlarda 100/30 money kampanyası kodlarını ve 150/20 hediye çeki kodunu 150/50 şeklinde migros indirimi diye çek satışta satan arkadaşların 10 lira için forumdan aldıkları bilgiyi başka forum kullanıcısına satmakta bir sıkıntı görmemelerini yanlış bulan tek ben miyim? Keza gittigidiyor 20/10 coca cola kampanyasından kodları kazanıp, nasıl kazandıklarını paylaşmak yerine bu kodları ekran görüntüsü kolalarla sürüsüyle alıp satmalarını yadırgayan tek ben miyim?

Forumda bilgi paylaşım yapılması yerine çeşmenin başını tutup, kimseyle bu bilgiyi paylaşmayıp 5-10 liraya satma derdinde olanları kınıyorum. Mesela hala 150/20 180/20 migros kodlarının nerden geldiğini bilmiyorum ama bir sürü satan kişi var. Bunu satmak yerine nereden geldiğinin paylaşılması gerekiyor bence.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.