Arkadaslar. Bi sure oncesine kadar adres ararken ; ornek verecek olursak "barbaros mah. 6.sokak" a gidecegiz. Haritalarda arama cubuguna "6. Soka" yazaryazmaz "6. Sokak, barbaros" , hemen altinda "6. Sokak, merkez" diye 6. Sokak olan mahalleleri siraliyordu arka arkaya. Secip gidiyordum. Fakat son guncellemeden sonra "6. Soka" deyince kafasina gore bazi sokaklarin 6 numaralarini cikariyor secenek olarak. Bunu cozmenin bir yolunu bilen varsa ve yardimci olursa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler. Bir de 7.0.4 e gecmeyen arkadaslar bu sorunu yasiyo mu acaba?
Haritalarda arama cubuguna "6. Soka" yazaryazmaz "6. Sokak, barbaros" , hemen altinda "6. Sokak, merkez" diye 6. Sokak olan mahalleleri siraliyordu arka arkaya. Secip gidiyordum.
Fakat son guncellemeden sonra "6. Soka" deyince kafasina gore bazi sokaklarin 6 numaralarini cikariyor secenek olarak.
Bunu cozmenin bir yolunu bilen varsa ve yardimci olursa cok sevinirim.
Simdiden tesekkurler.
Bir de 7.0.4 e gecmeyen arkadaslar bu sorunu yasiyo mu acaba?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >