Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
6
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Shinji Hashimoto, Sony Music Entertainment'a Kıdemli Danışman Olarak Katıldı
M
5 ay
Yarbay
Konu Sahibi

 
 
Square Enix'te geçirdiği 28 yıl aradan sonra emekli olan Shinji Hashimoto, Sony Music Entertainment'a hem kıdemli danışman hem de yan kuruluşları ForwardWorks'e yönetim kurulu üyesi olarak katıldığını duyurdu.
 
Hashimoto konu hakkında şunları söyledi: "Bu kadar çok gönderi paylaştığım için özür dilerim. Ancak bugünden itibaren hem Sony Music Entertainment'ta kıdemli danışman olarak hem de yan kuruluşları ForwardWorks'te yönetim kurulu üyesi olarak çalışmaya başladığımı sizlere duyurmak istedim.
 
Önceki rolümde, hem sektördeki diğer kişiler hem de hayranlarım tarafından her zaman desteklenmiştim. Bu aşamada yine eğlence sektörünün gelişmesine odaklanacağım. Kendi başıma yeni bir sayfa açıyorum. Ancak bu yeni rollerde tam olarak ne üzerinde çalıştığımı paylaşamam. Zamanı geldiğinde sizi yeniden bilgilendireceğim.
 
64 yaşımda çıktığım bu yol benim için yeni bir macera olacak. Bana verdiğiniz destekten ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Bu mesajımı dünyanın dört bir yanında bulunan hayranlarım için yazıyorum."
 
Shinji Hashimoto, Square Enix'te uzun yıllar boyunca çalışmış Final Fantasy serisinin eski marka yöneticisi. Square Enix'ten öncesinde ise Bandai'de çalışıyordu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.