Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
seyehat izini almak için sebep ?

B birkuşgibi Konu Sahibi
6 ay (7738 mesaj)
merhabalar, edevletten seyehat izni alacağım özel aracımla yolculuk için, fakat edevletteki seyehat gerekçelerine uygun bir sebebimiz yok. Tapu ile ilgili bir işlem var, randevu alıp onu göstersek olurdu fakat randevu da alamadık. başka hangi yolu deneyebiliriz
B birkuşgibi Konu Sahibi
6 ay (7738 mesaj)
edevletten başvurduğum seyehat izni reddedildi açıklama kısmında bu yazıyor fakat yorumlayamadım ben. hafta içi serbest mi seyehat? eğer öyle ise hafta içi için başvurduğum izin neden reddedildi

Kurum Tarafından Verilen Cevap
13.12.2020: Hafta içi belirli saatlerde seyahat kısıtlaması uygulanmamaktadır.
J Jeremy Klakson
6 ay (9384 mesaj)
hafta içi sokağa çıkma yasağı uygulanmayan saatlerde seyahat yasağı yok ki. sabah 05:00'den akşam 21:00'e kadar seyahat yapabilirsiniz.

sizin bahsettiğiniz seyahat yasağı nisan ayından 1 haziran'a kadar geçerliydi. 1 haziran'a kadar seyahat edecek herkes seyahat izin belgesi almak zorundaydı. 8 kere istanbul'dan tekirdağ'daki evime gitmek için başvurmuştum sekizi de reddedilmişti kafayı yiyecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 14 Aralık 2020; 21:16:30 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.