Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
388
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SES SİSTEMİME TAVSİYE

D denizbülent Konu Sahibi
10 yıl (536 mesaj)
MERHABA ARKADAŞLAR ELİMDE ONKYO TX-SR875 AVR VAR VE HOPERLÖR OLARAK MİRAGE MX 5.1 ALIYORUM 2-3 GÜNE KADAR KISMETSE ELİMDE OLACAK VE BU SİSTEMİ 7.1 E ÇEVİREK İSTİYORUM İLAVE OLARAK 2 TANE SPEAKER MI YOKSA 1 SPEAKER 1 CENTER KOLANMU ALMALIYIM VEMARKA VE MODEL TAVSİYESİYLE BİRLİKTE FİYATTA VERİRSENİZ SEVİNİRİM BÜTÇEM İSE 300-500 TL ARASI ŞİMDİDEN TŞK.

NOT.HER TÜRLÜ YORUM BEKLİYORUM BAŞKA FİKİRLERİ OLAN VARSA SEVINIRIM.

MİRAGE MX 5.1 AYRINTI.http://www.miragespeakers.com/na-en/products/mx-5-1-overview/

< Resime gitmek için tıklayın >
D denizbülent Konu Sahibi
10 yıl (536 mesaj)
ARKADAŞLAR YARDIM LÜTFEN.
R Rdegerli
10 yıl (2436 mesaj)
Elinizdeki AVR günümüzdeki yeni çıkan tüm giriş ve orta seviye avr lar kadardır,fazlasıda vardır bana göre.

Fakat bahsi geçen hop.setini ben bu avr a yakıştıramadım.Sizin yerinizde olsam ,bütçeniz ile alakalı olarak 7.1 yada 5.1 i direk olarak değilde parça parça imkanlar dahilinde toplamaya çalışırdım.Ama tabiki karar sizin.Bana surround ses olsun gerisi teferruat derseniz tabikide...

Parça parçadan kastım ise önce frontları,akabindede center ve surroundları ilave edersiniz.
D denizbülent Konu Sahibi
10 yıl (536 mesaj)
cevap için tşk benım düşüncem şöle ev malum ist.da apartman dairesi olunca salonda fazla yer kaplamaması öncelikli önem taşıyor yoksa hanım bizi kapı dışarı eder :)) şaka bir yana buyuk çapta bişey istemiyorum ve küçük ebatlarda bu kadar ıyı bır ses sistemi ben bulamadım ondan dolayıdır bunlara karar verdım benım istediğim film izlmek müzik çok dinleyemiyorum evde ondan dolayı bunları seçtim yinede fikir için tşk ederim.
D denizbülent Konu Sahibi
10 yıl (536 mesaj)
başka öneriler varmı arkadaşlar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.