Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
21
Cevap
7120
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Ses sistemi kablosu uzatma (2. sayfa)

I IBM 5100
6 yıl (2079 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: erh

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Arka uyduları uzatmazsam kablolar ortalıkta geziyor resmen.Uzatmam şart.Hoparlör kablolarını kesmek istemiyorum.Şöyle bi aparat alsam bi de 2 ucu da arka uyduların ucu gibi uç bağlı kablo alsam olur m?
< Resime gitmek için tıklayın >
http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profesyonel-gold-kaplama-rca-disi-ara-teknodepo-50073815

bu aparat hemen hemen en kaliteli ara rca bağlantı aparatlarından biri

6.5 metrenin sesi bozacağını zannetmiyorum (ses sistemine bağlı olarak).

zaten benim X-540 ın arka uydu hoparlörlerinin standart kablo uzunluğu minimum 4 metre seninki ik metre fazla olmuş bişey değişmez.

Hem bilgilendirme hemde tavsiye için hort
forumdan bir arkadaştan X540 aldım sağolsun uzatma kabloları ve apartlarıyla gönderdi yanlız gönderilen kablo tahmini 3-4 metre var anakart üzerindeki dahili ses kartını kullandıgımdan sanırım yarı yarıya kayıpla çalışor arka uydular.Mecbur çıkartmak zorunda kaldım halının altından geçiridm kabloları ama heder olmasından korkuyorum.Harici ses kartı alsam sorun çözülür mü?
B BOSS67800
3 yıl (1 mesaj)
kabloyu aşırı uzatırsan veya ince tutarsan direnç artacağından ortaya sorunlar çıkabilir. kabloyu mümkün olduğunca kalın tutmaya çalış ki seste gecikme veya azalma olmasın. artıyı artıya eksiyi eksiye bağla. evinde kullanmadığın böyle bir kablo varsa kablo almana da gerek yok ama eksiyle artıyı birbirine değdirme ve yerlerini karıştırma. 5dknı almaz uzatman. bir de verimi azaltmamak için bakır kablon varsa daha etkili olur kolay gelsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.