Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
6
Cevap
239
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ses paraziti neden olur?

P pckurdu Konu Sahibi
15 yıl (120 mesaj)
Web sayfaları arasında keyifle gezinirken, aniden hoparlörden cazır cuzur parazitler geliyor. Bu sürekli tekrarlanıyor. Bazen günde 1-2 kez, bazen 2 saatte bir. Neden olur bu? Anakartım asrock 775dual800pro. onboard 8 kanal ses kartı. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.
K khaLed
15 yıl (623 mesaj)
Sanki motor sesi gelir gißi dimi ßendede yapıyor ßazen eger seninkinde daha cok cıkıyor iSé ßa$ka ßi haporLor dene ßeLKİ toz fi$inde sorun oLaßiliR
M maxiyavuz
15 yıl (1106 mesaj)
sadece ses karti degil ekran kartindan da olabilir. bi de ekran kartinin driver'ini guncelle bakalim geccek mi.
P pckurdu Konu Sahibi
15 yıl (120 mesaj)
Anakartı yeni aldım. Hpparlörler eski 2 yıldır kullandığım hoparlörler. Evet motor sesi gibi:) ses driverını gücelleyeyim. ok. ekran kartınınkini de güncelleyeyim.çok teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckurdu -- 18 Mayıs 2006; 1:36:30 >


K kaganmit
15 yıl (486 mesaj)
arkadaşım bunun nedeni powerından kaynaklanıyor olabilir. güç dağıtımındaki bir sorundan dolayı aşırı güç yada gereğinden biraz daha az güç geliyo olabilir. bu sebepten dolayı sana tavsiyem eğerki yapabilirsen başka bir power takıp tekrar denemen olacaktır. saygılar
S scorpion_ysc
15 yıl (2678 mesaj)
ses ayarlarından mikrofonu kapamayı dene.
T The_GoD
15 yıl (394 mesaj)
ses kartı,ekran kartı, power , ve de hoparlorün bi ihtimal patlak olması, arkadaşlar saymış zaten kolay gelsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.