Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
12
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ses kartımdan gelen bu rahatsız edici sese bir bakar mısınız?

V vicv3ga Konu Sahibi
4 yıl (1029 mesaj)
Merhaba arkadaşlar. Bu duyduğunuz sesi ben sürekli duymaktayım. Bugün V-Moda boom mikrofon aldım ve kulaklığıma taktım. Haliyle kaliteli bir ses beklerken bu uyuz ses ile karşı karşıya kalıyorum sürekli. Kulaklık ve mikrofonu gittim kardeşimin apple bilgisayarına taktım,kayıtlar muhteşem hiçbir şey yok. Ama burada bu uğultudan kurtulamıyorum. Onboard ses kartım var, ses kartının bir sürü tıraş özelliğinden bahsediyor anakartım. Hatta üzerinde amfi var, ve her kulaklık taktığımda ölçüm vs yaparak, performans,sıra dışı vs gibi seçenekler sunuyor bana. O ölçüm sırasında bu sinyalimsi sesi çok daha fazla duyuyorum,ama sonra geçiyor o tabi. Ses kartımın sürücülerini sildim,dedim windows yüklesin belki kurtulurum bu sesten,ama işe yaramadı. Girişleri ön-arka hepsini denedim olmadı.
Anakart asus maximus VIII extreme, üzerinde 1tane m.2 sata ssd var, 1tane normal ssd , 1tane de hdd. Acaaba diyorum donanımlardan biri mi bu sese sebep oluyor.
V vicv3ga Konu Sahibi
4 yıl (1029 mesaj)
ekleme, ses kaydını forum üzerinden yüklemiştim,sağolsun eklememiş. Buradan bakabilirsiniz

https://soundcloud.com/omryildirim/bu-rahatsiz-edici-sesten-kurtulamiyorumeDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.