Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
8920
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Serdar Aktolga Pt vs Shredded Brothers Pt
B
4 yıl
Er
Konu Sahibi

Arkadaşlar sizce hangi uzaktan pt daha yararlı olur? Baktığım zaman shreddedin internet sitesi baya iyi form kontrol takip falan baya oturmuş. Serdar hoca ise bu işin artık duayeni. Ama hangi tarafı seçmeliyiz?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

K
4 yıl
Yarbay

c hiçbirisi

Paranız mı fazla geliyor anlamıyorum ki


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
4 yıl
Binbaşı

İnsan hayret ediyor hocam

Para verince 10 numara vücut yapacaklar sanki

1) Düzenli sporunu yap( Barfiks-Şınav çek, squat, düzenli yürüyüş-koşu)

2) Sağlıklı beslen, abur-cubur dan uzak dur.

3) Düzenli uyku

Yani Para verince ne olacak , Hoca kapına gelip elleriye yemek yedirip, spor mu yaptıracak ?

Not: PT ye bütün bütün gereksiz-faydasız demiyorum- demekte haddime de değil. Demek istediğim elinizin altında istifade edebileceğiniz bir çok kaynak varken para harcamanın lüzümsuz olduğu.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kırılanhayaller
S
4 yıl
Çavuş

Dostum 31 yıllık tecrübesi ve Pro kartı var, adamın sana verdiği bilgilerle daha uzun yolları daha kısa zamanda ulaşmanı sağlar.Şöyle düşünün araba sürmeyi kendi kendinize mi öğrenmek daha zordur yoksa bir hocanın yardımıyla öğrenmek mi ? Bende 4-5 kişiye vermiştim herhangi bir ücret istemedim,ay sonunda nerdeyse zorla para vericeklerdi.Serdar Aktolga farkını düşünün bir de.
Bu mesajda bahsedilenler: @Bernoulli Denklemi
G
4 yıl
Teğmen

Arkadaşlar haklı hocam uzaktan pt'den uzak durun evet serdar aktolga türkiye'de bu işin üstadı olmuş bir sporcu ama ptlere para vermeden de bu işe başlayabilirsiniz.B
4 yıl
Teğmen

Uzaktan eğitimin bende çok yararlı olduğunu düşünmüyorum ama özellikle sıfırdan başlarken yanınızda birisinin olması, istediğiniz zaman istediğiniz soruyu sorabilmeniz, minimum hata ile ilerlemek büyük avantaj. Uzun süredir foruma yazmıyorum yaklaşık 3 yıldır antrenörlük yapıyorum son 1 yıldır sadece birebir ders çalışıyorum. Çalıştırdığım herkesin söylediği şey daha önce spor yapmışsa çok yanlış çalışıp zaman kaybettiği yönünde. Ben iyiyim diye demiyorum yanlış anlaşılmasın sistemi değerlendiriyorum. Ki çok uzun süredir antrenörlük yapan ama yurt dışından koçluk alan tanıdıklarım da var. Bu insanlar bilgisiz olduğu için gidip koçluk almıyor kendine daha fazlasını katmak için alıyor. Yani diyeceğim şu bazı şeyleri tek yönlü, diğer şeyleri göz ardı ederek değerlendirmemek lazım bir çok faktör var. Maddi durumunuz iyiyse, vaktiniz yoksa pt gayet mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck* -- 20 Mayıs 2020; 19:34:32 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O
4 yıl
Teğmen

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.