Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sekiro: Shadows Die Twice İçin Yalnızca Boss Dövüşlerini Oynayabileceğiniz Bir Mod Geliştirildi

S semachann Konu Sahibi
geçen yıl (411 mesaj)

 
Oyuncularını bıktıran zorluğuyla Sekiro Shadows Die Twice için geçtiğimiz günlerde bir kolay mod gelmişti. PC oyuncuları için yayınlanan bu mod, aldığınız hasar miktarını minimuma iniyor ve olabildiğince kolay bir oynanış sağlıyordu. İlgili modu bu sayfadan edinebilirsiniz.
 
Kolay mod bir yana bırakırsak şimdi de yalnızca boss dövüşlerini oynamak isteyen oyuncular için de bir mod geldi. 
 
Boss dövüşünden boss dövüşüne atlayabileceğiniz bu modun menüsünde her seferinde başka bir boss dövüşüne katılabilmenizi sağlayacak bir seçenek yer alıyor. Bu mod, tüm ara sahneleri geçer ve istediğiniz an boss'larla savaşabilmenizi sağlar.
 
Bununla birlikte bu mod giriş ekranında gelen ana sayfadaki animasyonu da kısaltarak sabırsız oyuncuların gönlünü fethedecek bir şekilde düzenlenmiş. Yani "Hiç oyun oynayacak vaktim yok, iki canavar öldüreyim de oyunu kapatayım." diyorsanız bu modu buradan indirebilirsiniz.

S stun
geçen yıl (4828 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: Yediler5

Bloodborne kadar güzel oyun değildi


daha güzeldi
B BSC Misafiri
geçen yıl (167873 mesaj)
Mod niye Ps4'de yok ya oyunu yarıda bıraktım zorluğundan dolayıDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.