Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Scart girişli uydu alıcısı...

L lifelessboy Konu Sahibi
4 yıl (52 mesaj)
Herkese merhaba arkadaşlar scart girişli full hd altyazılı film oynatabilen uydu alıcısı arıyorum, malum uydu alıcıların da usb girişleri var artık ama kimi film oynatmıyor kimisi sadece avi oynatıyor, uydu alıcıları pek de iyi özellikde değiller, aslında deneme imkanı olsa deneyip almak en mantıklısı, neyise lafı fazla uzatmayayım bu özelliklerde bildiğiniz kullandığınız bi cihaz varsa tavsiye edebileceğiniz yardımcı olursanız sevinirim.< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


S Saint Ralph
4 yıl (3085 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: lifelessboy

Herkese merhaba arkadaşlar scart girişli full hd altyazılı film oynatabilen uydu alıcısı arıyorum, malum uydu alıcıların da usb girişleri var artık ama kimi film oynatmıyor kimisi sadece avi oynatıyor, uydu alıcıları pek de iyi özellikde değiller, aslında deneme imkanı olsa deneyip almak en mantıklısı, neyise lafı fazla uzatmayayım bu özelliklerde bildiğiniz kullandığınız bi cihaz varsa tavsiye edebileceğiniz yardımcı olursanız sevinirim.

İstediğiniz şey %99.9 oranında yok.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


L lifelessboy Konu Sahibi
4 yıl (52 mesaj)
😔< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.