Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
118
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SATILIK VE TAKASLIK PSN HESAP PLUS ICINDE
İlan Türü : #Satılık
Orjinal Oyun : #PS4
PS4 : #Dijital
Kondisyon : #Kullanılmış
K
3 yıl
Er
Konu Sahibi


Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
***SATILIK VEYA TAKASLIK PSN HESAP 1,5 AYLIK PLUS DAHİL***

ÇİFT HAK

PSN TR

PS4 CİHAZI ALIRKEN İÇİNDE OLAN HESABI SATIYORUM. HESAPTA SATIN ALINAN VE PLUS OYUNLAR(son tarih 28/02/2021) MEVCUTTUR. OYUNLARIN YANINA YAZDIĞIM FİYATLAR HESABIN İŞLEM GEÇMİŞİNDEN BAKILIP KAÇ TL YE ALDI İSE O FİYATLARI YAZDIM.

SATIN ALINANLAR: ÜCRETLİ
RED DEAD REDEMPTİON 2(134 TL)
SAİNTS ROW RE-ELECTED & GAT OUT OF HELL(34 TL)
MİDDLE-EARTH:SHADOW OF MORDER GOTY(51,80 TL)
WİTCHER 3: WİLD HUNT GOTY (64 TL)

SATIN ALINANLAR: ÜCRETSİZ
-FROZEN FREE BALL SNOWBALL FİGHT - TROVE - SLİDE N' GO - PARAİSO ISLAND: THE ISLAND SİM - MİNECFRAFT - ISLAND SAVER by NATWEST - COD WARZONE.

PLUS OYUNLAR(28/02/2021 SON TARİH):
-GREEDFALL - SHADOW OF THE TOMB RAİDER - HOLLOW NİGHT - MİDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR - FALL GUYS: ULTİMATE KNOCKOUT - COD MW2 CAMPAİNG REMASTERED - NBA 2K20 - RİSE OF THE TOMB RAİDER - ERİCA - COD WW2 - FARMİNG SİMULATOR 2019 - CİTİES: SKYLİNES - DİRT RALLY 2.0 - UNCHARTED 4 - SONİC FORCES - SHADOW OF THE COLOSSUS.

FİYAT: 200 TL(NORMALDE SATIN ALINAN FİYATLARI YAZDIM 308 TL TUTUYOR AMA İNDİRİM OLMUŞTUR FALAN DİYE BU FİYATI YAZIYORUM.
İLETİŞİM: PM, WHATSAPP VE TELEFON(05370666685).
ÖDEME: ENPARA,VAKIFBANK

KAFAMA YATAN KUTULU OYUNLARLA TAKAS OLUR


ARKADAŞLAR PSN HESAP BİLGİLERİ YUKARIDA PAYLAŞTIĞIM GİBİDİR. SATIN AKDIĞIM KİŞİ MAİL ADRESİNİ AKTİF OLARAK KULLANDIĞINDAN MAİL BİLGİLERİNİ ALAMADIM AMA ALIR ALMAZ KENDİ MAİL ADRESİMİ ŞİFREMİ OLUŞTURDUĞUM GİBİ BÜTÜN İSİM SOYİSİM GÜVENLİ SORUSU ŞİFRESİ VE TELEFONUMU EKLEYEREK 2 ADIMDA DOĞRULAMA KODUNA KADAR DEĞİŞTİRDİM. REFERANSLARIM MEVCUTTUR.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.