Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
335
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Satılık Pro-Pack Falcon-2008 60GB HDD'li XBOX360
Şehir : #İstanbul
B
13 yıl
Er
Konu Sahibi


Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Cihaz FW 1.60'lı olup bugüne kadar tamir görmemiş, 3k 2k vs hatası olmayan estetik açıdan (arka tırnaklarında birkaç çiziği saymazsak) harika ama banlıdır.

Kendi ellerimle HDD Unban yaptığım için HDD'si tabikide çalışmaktadır. hatta içinde lehimleri yapılmış bir ethernet connectoru bulunmakta ve cihaza yanlışlıkla tekrar etherneti takarsanız, hdd unbanı kolaylıkla yapabileceğiniz durumdadır. Bilgisayar XBOX arası HDD Unban konnektörüde ayrıca cihaz yanında verilecektir.

Ek olarak orjinaliyle beraber gelen ne varsa orjinal kutusuda dahil olmak üzere verilecektir. Ayrıca bir adet orjinal kol ve birkaç oyunda hediyedir.

Almanya'ya gideceğim için cihazı satmak durumundayım, büyük ihitmalle oradan kendime başka bir cihaz alacam.

Cihaz fiyatı 360 TL.'dir pazarlık harici her tür sorunuzu bana PM yoluyla yada daha iyisi vcelebi@gmail.com adresine atabilirsiniz. Cihazı elden teslim almak isteyen varsa evde bir demo gösterebilirim, hatta benim gibi güven sorununuz varsa elden alarak kontrolü yapmanız benim daha çok işime gelmektedir.

Dediğim gibi PM yerine email atınız lütfen.

Edit: Yazmayı unutmuşum cihaz Almanya orjinli olup PAL'dir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beholder -- 1 Şubat 2010; 16:49:56 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.