Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SATILIK NUTRADE PREMIUM PROTEIN TOZU
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

A
Androge0s Konu Sahibi
6 gün (340 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 SATILIK NUTRADE PREMIUM PROTEIN TOZU
Herkese selam,

Spor salonu üyeliğimi iptal etmem sebebiyle satıyorum. Markayı bilmeyenler ürünün sitesinden irtibat numarasıyla sahibi ile görüşebilir. Kibar ve bir o kadar da yalın bir anlatımla sizi bilgilendiriyor. Dilediğiniz kadar detay ve bu işin biyokimyasal kısmını sorabilirsiniz. Bu ürünün alıcı profili: bu işi profesyonel yapmayan, clean bulk yapacak ve bütçe odaklı gidecek birisi. Gram başına protein maliyeti gerçekten düşük ve piyasada bulunan popüler markalara nazaran çok daha iyi (tabii ki multipower hariç) bir ürün. Linkten ürünün detaylarını öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu sormaktan çekinmeyin.

Not: Bir paket daha mevcut ancak onun paketini attım ve bir kavanoza koydum. Ne kadar kullandım emin değilim ama en az %70'i duruyor tahminim %80-85 oranında. Onu da dileyene 40tl'ye verebilirim ancak bana pm'den yazın, ne kadar kaldığına göre fiyatı net olarak belirleyeyim. İkisini almak isteyene direk 100 yaparım.


Ürünün linki:https://www.nutrade.com.tr/urunler/74-181-premium-protein-1000g.html#/26-gramaj-1000_gr/35-aroma-cikolata


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 2 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Kemalpaşa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.