Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
(SATILIK) MSI H97 PC MATE ANAKART ( işlemci soketi sorunlu) 120 TL
Şehir : #Kırklareli
İlan Türü : #Satılık
Anakart/CPU : #Anakart
AMD / Intel : #Intel
Intel : #MSI
Kondisyon : #Kullanılmış

T TossA CoinTo Your Witcher Konu Sahibi
11 ay (8437 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
1
1 (SATILIK) MSI H97 PC MATE ANAKART ( işlemci soketi sorunlu) 120 TL
Sistem değiştirdiğim için eski sistemin tüm parçalarını forumdan sattım anakartımı da satmak istiyordum düzgün bir fiyata lakin dur satmadan önce sağında solunda kalan kir tozları alayım derken elimde ince kıllı bir fıça varken pin bölümüne kaydı ve olanlar oldu fırçanın kılları saniyesinde pinler tarafından tutuldu kimisi eğildi bazısı kopmuş bile olabilir. Ben fırça kıllarını çıkardım ama durum son halşi resimlerde görüldüğü gibidir. Ben bunla uğraşırım (gerekirse yuva değiştiririm bga makinesi falan lazım herhalde o iş için) diyen için kutusuyla beraber gönderilmeye hazırdır. fiyatı kafamda gayet makul olarak belirledim. Ha satılmazsa da durur kenarda baktıkça aptallığımı hatırlar ve gelecekte daha dikkatli olmak için günlük feyz alma makinası olarak kullanırım kendisini :) kısaca 20 lira vereyim kargo senden gönder yazmayın diye söylüyorum :)

Eft sonrası düzgünce paketlenerek istenilen kargo ile gönderilir. lüleburgazdaysanız elden teslim edilir. Referanslara bakabilirsiniz.

Not : suç aletini de ekliyorum 1 kareye.

Bundan sonrasını milliyet haber manşeti tadında okuyun lütfen. öYLE BİR APTALLIK YAPTI Kİİİİ !!!

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kırklareli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.