Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SATILIK: Hediyeli, çiziksiz, sorunsuz, garantili 6/128 Xiaomi Mi 6

H Hicks Konu Sahibi
3 yıl (6972 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Kutulu, içeriği tam, adıma HepsiBurada faturalı, daha 1 seneden fazla Türkiye garantili, çiziksiz, nokta kusuru bulunmayan Xiaomi Mi6 telefonum model yükselteceğim için satılıktır.

6 GB. RAM, 128 GB Hafızalı olan, siyah modeldir. Önünde, arkasında, sağında, solunda, kenarında en ufak çizik, soyulma yoktur. Unlock yapılmamıştır, JDI ekrana sahiptir. İlk günden itibaren ekran koruma ve kılıf ile kullanılmıştır. Sıfır, kutusunda bir telefon aldığınızda yaşayacağınız deneyimi yaşayacaksınız.

Yanında, tanesi 90 lira değerinde 2 adet (biri sıfır) orjinal Xiaomi deri kılıf, 60 lira değerinde 1 adet sıfır orjinal Xiaomi Lacivert silikon kılıf, 100 lira değerinde sıfır ekran koruma filmleri hediye edilecektir. Sadece hediyelerin değeri 300 liradan fazladır. Uygun aksesuar arama derdi yok! Mi6 için piyasadaki en kaliteli aksesuarlara bedava sahip olacaksınız.

Fiyatı: SATILDI

İstanbul içi elden teslim...

< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 26 Haziran 2018; 15:10:57 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.