Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
68
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
SATILIK EKŞİ SÖZLÜK HESABI - YAZARLIĞI - ÜYELİĞİ - YAZAR HESABI (2020)

M
mavi lacivert Konu Sahibi
geçen ay (17 mesaj)
Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 SATILIK EKŞİ SÖZLÜK HESABI - YAZARLIĞI - ÜYELİĞİ - YAZAR HESABI (2020)
2020 yılı itibariyle satış günceldir, stok mevcuttur.

Yeni yazar olmuş, yazar olduğundan beri hiç kullanılmamış, yalnızca çaylaklık entry'leri bulunan, yeni ve tertemiz Ekşi Sözlük hesapları satıştadır. Çaylaklıktan çıkıp yazar olduklarından beri hiç kullanılmadıkları için hesapların nick altları da boştur. Hesaplarda siyaset ve benzeri tartışmalı konularda entry bulunmamaktadır. Çaylaklıkta girilen mevcut entry'leri silebilirsiniz.

Kullanıcı adlarının hiçbiri saçma, absürt, esprili, mizahi, küfürlü, argo, müstehcen, cıvık, siyasi anlamı olan, bayan kullanıcı adını çağrıştıran, içinde rakam bulunan, kelime veya harf oyunu içeren nickler değildir. 1 veya maksimum 2 kelimelik, İngilizce veya Türkçe bir anlamı olan, sade ve kısa nicklerdir. Ciddi alıcılar, göndereceğim nick listesinden seçim yapabilirler.

Hesaplar, ilk mail adresleri ve mail adreslerinin güvenlik bilgileri ile birlikte devredilecektir. Mail adresine girdiğinizde, ilk kayıt olunan günden bu yana Ekşi Sözlük'ten gelen bütün aktivasyon ve onay maillerini görebilirsiniz. İlk mail adresleri verilmeyen Ekşi Sözlük hesapları, satıcı tarafından şifre sıfırlanarak kolaylıkla geri alınabilmekte ve farklı kişilere tekrar tekrar satılabilmektedir.

Elimdeki hesapların hepsi benim tarafımdan açılmış ve uzun süren bir bekleme süresinin ardından yazar yapılmış hesaplardır. Piyasada satılan pek çok hesap gibi defalarca el değiştirmiş, başkasından düşük fiyata alındıktan sonra üzerine kar koyulup satılan ya da bir süre reklam amacıyla kullanılıp ceza yedikten sonra satılığa çıkarılmış hesaplar değildir. Hesapların modlog kayıtlarını ve moderasyon tarihçelerini incelediğinizde, Ekşi Sözlük moderasyonu tarafından silinen entry'lerinin bulunmadığını veya geçici bir süre için tekrar çaylak yapılmadıklarını da görebilirsiniz. Kendi açtığınız yeni ve temiz bir hesap gibi kullanabilirsiniz.

Bir adet Ekşi Sözlük yazar hesabının fiyatı 250 liradır. Kimliğinin anonim kalmasını isteyenler, ATM'den ödeme yapabilir veya Bitcoin de kullanabilirler. Daha önce bu yöntemlerle gönderim yapanlar oldu.

Forumdaki profil sayfamdan, daha önce Ekşi Sözlük hesabı almış forum üyelerinin yazdıkları referansları inceleyebilirsiniz. Referansların ekran görüntüsüne şu linkten de ulaşabilirsiniz:https://prnt.sc/re79vq

Hızlı iletişim için WHATSAPP numaram: 0542 767 56 83
Fiyat : 250 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Beylikdüzü Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

almayin arkadaslar surunsun :P
Yoruma Git
Acemi_Uyducu - geçen yıl +5

S
scorpion20
geçen yıl (1814 mesaj)
bugün gördüğüm 7. ekşi ilanı oldu, sanırım en profesyoneli sizdiniz, hayırlı satışlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
mavi lacivert Konu Sahibi
geçen yıl (17 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

bugün gördüğüm 7. ekşi ilanı oldu, sanırım en profesyoneli sizdiniz, hayırlı satışlar
Teşekkürler