Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
9
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Satılık Ekşi Sözlük Hesabı / Yazarlığı / Üyeliği / Yazar Hesabı

M
mavi lacivert
14 sa. önce (17 mesaj)
Çaylaklıktan yakın bir zamanda çıkarak yazar olmuş, yazar olduğundan beri hiç entry girilmemiş, sadece 10 küsür adet çaylaklık entrysi bulunan yeni ve tertemiz Ekşi Sözlük hesapları satılıktır. Çaylaklıktan çıkıp yazar olduklarından beri hiç kullanılmadıkları için hesapların nick altı da boştur. Hesaplarda siyaset ve benzeri tartışmalı konularda entry bulunmamaktadır. Çaylaklıkta girilen entryleri silebilirsiniz.

Kullanıcı adları esprili, müstehcen, saçma, absürt, siyasi anlamı olan veya bayan kullanıcı adını çağrıştıran nickler kesinlikle değildir. 1-2 kelimelik kısa ve sade nicklerdir. Nickleri yalnızca ödeme yapıp hesabı satın alanlar öğrenebilecektir. Özellikle, benden daha önce hesap satın almamış olanlara, yani ciddi bir alıcı olduğundan emin olamadığım kişilere satıştan önce nick ifşasında bulunmam maalesef mümkün değil. Benden ilk defa hesap satın alacak olanlara ödemenin ardından elimdeki nickleri yazacağım, seçilen nickin şifrelerini göndereceğim.

Hesaplar ilk mail adresleri ile birlikte devredilecektir. Açıldığı günden beri mail adresleri hiç değişmedi. Mail hesabına girdiğinizde, ilk kayıt olunan günden bu yana Ekşi Sözlük'ten gelen bütün mailleri görebilirsiniz. Mail hesabının bağlı olduğu telefon numarasına gelecek sms'ler veya güvenlik sorusu cevapları gibi bilgiler de alıcı ile paylaşılacaktır. Hesapların moderasyon tarihçelerini incelediğinizde, Ekşi Sözlük moderasyonu tarafından silinen entrylerinin bulunmadığını veya geçici bir süre için tekrar çaylak yapılmadıklarını da göreceksiniz.

Tekrar belirtme gereği duyuyorum, hesaplar, piyasada satılan çoğu hesap gibi defalarca el değiştirmiş, başkasından düşük fiyata alındıktan sonra üzerine kar koyulup satılan ya da bir süre reklam yapmak amacıyla kullanılıp sabıkalı hale geldikten sonra satılığa çıkarılmış hesaplar değildir. Bunun ispatı olarak, mail hesabındaki Ekşi Sözlük'ten gelen mailler ile moderasyon tarihçesini inceleyebilirsiniz.

Bir adet hesap fiyatı 325 liradır ve son fiyattır. Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

Eğer telefonum kapalı olursa Whatsapp'tan irtibat kurunuz. Telefonum kapalı olsa da Whatsapp'ım 24 saat açık.

Forum dışı iletişim için Whatsapp numaram: 0543 918 29 81

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: fidel mavi


Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Satılık Ekşi Sözlük Hesabı / Yazarlığı / Üyeliği / Yazar Hesabı Çaylaklıktan yakın bir zamanda çıkarak yazar olmuş, yazar olduğundan beri hiç entry girilmemiş, sadece 10 küsür adet çaylaklık entrysi bulunan yeni ve tertemiz Ekşi Sözlük hesapları satılıktır. Çaylaklıktan çıkıp yazar olduklarından beri hiç kullanılmadıkları için hesapların nick altı da boştur. Hesaplarda siyaset ve benzeri tartışmalı konularda entry bulunmamaktadır. Çaylaklıkta girilen entryleri silebilirsiniz. Kullanıcı adları esprili, müstehcen, saçma, absürt, siyasi anlamı olan veya bayan kullanıcı adını çağrıştıran nickler kesinlikle değildir. 1-2 kelimelik kısa ve sade nicklerdir. Nickleri yalnızca ödeme yapıp hesabı satın alanlar öğrenebilecektir. [b]Özellikle, benden daha önce hesap satın almamış olanlara, yani ciddi bir alıcı olduğundan emin olamadığım kişilere satıştan önce nick ifşasında bulunmam maalesef mümkün değil.[/b] Benden ilk defa hesap satın alacak olanlara ödemenin ardından elimdeki nickleri yazacağım, seçilen nickin şifrelerini göndereceğim. Hesaplar ilk mail adresleri ile birlikte devredilecektir. Açıldığı günden beri mail adresleri hiç değişmedi. Mail hesabına girdiğinizde, ilk kayıt olunan günden bu yana Ekşi Sözlük'ten gelen bütün mailleri görebilirsiniz. Mail hesabının bağlı olduğu telefon numarasına gelecek sms'ler veya güvenlik sorusu cevapları gibi bilgiler de alıcı ile paylaşılacaktır. Hesapların moderasyon tarihçelerini incelediğinizde, Ekşi Sözlük moderasyonu tarafından silinen entrylerinin bulunmadığını veya geçici bir süre için tekrar çaylak yapılmadıklarını da göreceksiniz. Tekrar belirtme gereği duyuyorum, hesaplar, piyasada satılan çoğu hesap gibi defalarca el değiştirmiş, başkasından düşük fiyata alındıktan sonra üzerine kar koyulup satılan ya da bir süre reklam yapmak amacıyla kullanılıp sabıkalı hale geldikten sonra satılığa çıkarılmış hesaplar değildir. Bunun ispatı olarak, mail hesabındaki Ekşi Sözlük'ten gelen mailler ile moderasyon tarihçesini inceleyebilirsiniz. Bir adet hesap fiyatı 325 liradır ve [b]son fiyattır.[/b] [b]Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.[/b] [b]Eğer telefonum kapalı olursa Whatsapp'tan irtibat kurunuz.[/b] Telefonum kapalı olsa da Whatsapp'ım 24 saat açık. Forum dışı iletişim için [b]Whatsapp[/b] numaram: 0543 918 29 81 [hr][size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/color][/b][/size][hr][size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/color][/b][/size][hr][size=2][b][color=green]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[/color][/b][/size]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 325 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Beylikdüzü Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oyA
apo424
geçen ay (42 mesaj)
Fırsatçılığın böylesi
B
boa17
geçen ay (237 mesaj)
Ekşi sözlük adminlerinden 1-2 kişi olsada bu konuyu görüp araştırıp şu hesapları bulsa keşke
V
VieraGT
dün (442 mesaj)
satilikhesaplar.com sitesinde piyasası 150-175 tl arkadaşlar tamah etmeyin.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M
mavi lacivert
dün (17 mesaj)
satilikhesaplar.com'da satılan hesapları satanlar size ilk mail adresini veriyor mu? İlk mail olduğunu iddia ettikleri maillerde, ilk kayıt olunan günden itibaren Ekşi Sözlük'ten gelen mailleri görebiliyor musunuz? Piyasada ucuza hesap satıp, ilk mail adresini paylaşmayıp, hesabı sattıktan sonra ilk mail adresiyle şifre sıfırlayıp sattığı hesabı geri alan, sorduğunuz zaman da "ben yapmadım belki hesabınız hacklenmiştir" diyerek yalan söyleyen bir sürü dolandırıcı var. Bendeki hesapların istisnasız hepsinin ilk mail adresleri duruyor.

O sitede satılan hesaplar hiç kullanılmamış hesaplar mı yoksa bir süre reklam için kullanılıp ceza yedikten sonra satılığa çıkarılan hesaplar mı? Bendekilerin hepsi yeni ve hiç kullanılmamış, yazar olduklarından beri giriş bile yapılmamış hesaplardır.

O sitede satılan hesapların acaba kaç tanesi başkalarından ucuza satın alınıp üzerine kar koyularak satılan ikinci üçüncü el hesaplar değil? Bendeki hesapların hepsini ben açtım. Hiçbiri el değiştirmiş hesaplar değildir. Nickleri benim haricimde hiç kimse bilmemektedir.

Söz konusu sitede satılan hesapların nickleri nasıl? Ekşi Sözlük'teki nicklerin yüzde sekseni gibi saçma ve cıvık nickler olmasın? Size 5-6 nick arasından seçim yapma şansı veriyorlar mı? Benden hesap alanlar çoğu zaman nickler arasında karar vermekte zorlanıyor.

Hepsinden önemlisi, hesap satın alırken dolandırılmayacağınızın garantisi var mı? Profil sayfamda benden daha önce hesap alanların bırakmış olduğu çok sayıda olumlu referans mevcut. 175 liraya hesap sattığını iddia edenler size referans gösterebiliyorlar mı?

satilikhesaplar.com'da şimdiye dek o kadar çok kişi dolandırılmış ki, dolandırıcıların isim ve telefon numaralarını kendileri listelemek zorunda kalmışlar:

http://satilikhesaplar.com/konu-Dolandirici-Listesi-Dolandiricilardan-korunmak-icin-yapmaniz-gerekenler.html

Siteye biraz önce göz attım. 150 liraya ilk defa dün birisi hesap ilanı koymuş. Bugün de fiyatı 175'e çıkarmış. Mesajlarının altında dolandırıcı olup olmadığı tartışılıyor. Daha iki gün öncesine kadar ortalama fiyatlar satilikhesaplar.com'da da 300-350 lira civarıymış. Piyasası 150-175 diyen kişi ile satilikhesaplar'da o fiyatlara ilan koyan kişi ya aynı, ya da bağlantılı kişiler. Benim ilanımın altına gelip hem kendi reklamını yapıyor, hem de etik olmayan bir biçimde rakiplerine çamur atmaya çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi lacivert -- 16 Şubat 2019; 17:49:15 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: fidel maviBu mesajda bahsedilenler: @VieraGT

Y
you just said something
dün (1 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: VieraGT

satilikhesaplar.com sitesinde piyasası 150-175 tl arkadaşlar tamah etmeyin.
dolandırıcı onlar
J
Javooz
dün (66 mesaj)
Cidden zor mu bu kadar yazar olmak? Benim de fi tarihinde alıp arada girdiğim bir hesabım var. Bence 325₺ abartı bir fiyat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
mavi lacivert
dün (17 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Javooz

Cidden zor mu bu kadar yazar olmak? Benim de fi tarihinde alıp arada girdiğim bir hesabım var. Bence 325₺ abartı bir fiyat.
Ekşi Sözlük'e yazar olmak ortalama 2-3 yıl sürüyor. Yazar olmak isteyenler ortalama 2-3 yıl sıra beklemek zorunda. 325 lira olan şey 2-3 yıllık bekleme süresidir. "Fi tarihinde alıp arada girdiğiniz" hesap sizin gözünüzde değersiz olabilir. Bazı insanlar için gayet değerli. Yazar olmak için 2-3 yıl beklemeyi ya da para ödemeyi kabul etmelerinden anlıyoruz bunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi lacivert -- 16 Şubat 2019; 21:3:45 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: fidel maviB
boombip
9 sa. önce (1316 mesaj)
Arkadasi neden bu kadar darladiniz. isteyen alir, istemeyen almaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
mavi lacivert
3 sa. önce (17 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Arkadasi neden bu kadar darladiniz. isteyen alir, istemeyen almaz
Aynen hocam, kısaca özetlemişsiniz olayı
_____________________________

Eski kullanıcı adı: fidel mavi