Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
[SATILDI] Sıfır Corsair Vengeance 2x8 16GB 3600 MHz
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Ram/Hafıza Kartı : #Ram
Kondisyon : #Sıfır

* ***@rmour*** Konu Sahibi
2 ay (2848 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
1
1 [SATILDI] Sıfır Corsair Vengeance 2x8 16GB 3600 MHz
19.02.2021 tarihinde alınmıştır. Ürün sıfırdır, kutusu açılmamıştır. Kutu, fatura vs. her şey mevcut. Hafta içi mesai saatleri içinde Üsküdar'dan, diğer zamanlarda ise Gaziosmanpasa'dan teslim edebilirim. Her zaman tercihim elden teslimdir. İstenirse önce para, sonra kargo şeklinde alışverişi gerçekleştirebiliriz. Bu şekilde olursa kargo alıcıya aittir. Lütfen indirim teklif etmeyiniz ve değerli yorumlarınızı (fiyat, durum vs.), ilanın temizliği açısından özel mesaj üzerinden yapınız. Kesinlikle rezerve işlemi yapmıyorum. Saygı ve sevgi çerçevesinde sorularınız, merak edilen her şey bana hitap tarzınıza göre kısa sürede yanıtlanacaktır. Gösterdiğiniz ilgi, alaka ve anlayış için teşekkür ederim.


Krig arkadaşımıza satılmıştır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 19 Şubat 2999 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.