Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
33
Cevap
0
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: SARSILMAZ üretimi SAR 240 PMT 7.62 projesi ile dışa bağımlılık sona eriyor (3. sayfa)

U ulayrason
3 ay (144 mesaj)
uretmemekten den vurup, kendi silahını üretmeyi gereksiz görmek. bu nasıl bir şeydir akıl tutulması. sen ABD ekonomisi diyorsun da ABD nin askeri harcamalarını bir bilsen demek kafayı yersin. az insanın temel ihtiyaçlarının sıralamasını bir bil de konuş.
Bu mesajda bahsedilenler: @OnderT

U ulayrason
3 ay (144 mesaj)
hayrola sen ne uretiyorsun. madem saman saman bu kadar revaçta git saman üret
Bu mesajda bahsedilenler: @cocainbar

U ulayrason
3 ay (144 mesaj)
şu haberide siyasallastirdilar ya. yahu siz kurtuluş savaşı sırasında ne kadar Zorluk çekildi hiç mi okutulmadi size azıcık tarih dersine kulak verseydiniz bu gün bu haberden gurur duyarsınız.
E El_domingo
3 ay (2210 mesaj)
Bazı meseleler siyaset üstüdür mesele savunma sanayi ve türk ordusu ise herkes yazdıgını ve söylediğini iki kez düşünmeli....ekonomik sosyal siyasal ve hukuksal özgürlüğün temeli dışa bağımsız savunma sanayi ve güçlü bir ordudan geçer.bu konuda ek fayda varsa vatandaş olarak mutlu eder dosta güven düşmana korkuyu artırır...
S sultanneb
3 ay (93 mesaj)
Güzele benziyor
M mtanhu
3 ay (509 mesaj)
atalar demiş ki "kötü komşu adamı mal sahibi yapar"
H hib.96
3 ay (842 mesaj)
Özelleştirmeye karşı çıkan adam Rusyanin ekonomik olarak ne kadar sıkıntıya düştüğünü söylemiş bi mesajda bu kadar tutarsızlık ilginç ve çok like almış. Uretmiyor olmamızda iktidardan fazla halkın suçu var. Herkes kısa yoldan zengin olma peşinde. Ülkedeki koca holdingler yeni teknoloji argelere ne kadar yatırım yaptı? Sabanci koc vs ekonomik olarak kaç tane baykar gücünde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A alpabi
3 ay (119 mesaj)
Değerli yorumcular çok mu politize olduk acaba? Bir kesim her fırsatta ikidara gol atmaya çalışırken, bir tarafda ölümüne iktidarı savunuyor. Başlığı okuyunca aklıma ilk kebap için kullanılan çöp şişleri 2020 de 1,5 milyon dolar para harcağımız geldi aklıma. Acaba devlet ithal edilen ürünler şunlar bunları üretebilir misiniz diye bir döküman yayınlasa mı derken, bktım yine sığ siyasi laf dokundurmalar var yorumlarda.

Kuzanlerim Çin'den bir makine getirip üretime başladılar. Üretimi arttırmak istediklerinde 2. ve 3. makineyi Konya'dan aldılar. Üretim Adana'da. Makineyi çok daha iyi üreten Konya. Ama Çinli firma kaç bin km uzaktan daha iyi tanıtıyor makinesini. Çünkü Çin hükümeti tanıtım için özel ajanslar kurmuş.

Slovenya'DA internet üzerinden 10 dakikada şirket kurabiliyorsunuz. Mısır yatırım yapacağım diyene elektiriyi suyu içinde atolye veriyor. ( Benim kuzanler elektrik mühendisi ve 20 metreden elektirği çektiremediler elektrik firmasına). Rusya tarıma deli gibi destek akıtıyor ki Rus Tarım bakanı(yanlış hatırlamıyorsam tarım bakanıydı) 5 yıl içinde yaş sebze meyve ithalatını sıfırlayacak kadar üretimi arttıracağız dedi. (antalya o kadar domatesi kime satacak bilen var mı)

Valhasıl siyasilerin size yalan söylediklerini unutmayın. Taraf olmayın. Kriterlerinizi belirleyin. O kriterlere kim daha çok yakınsa onu değerlendirin. Yalanını yakaladığınız siyasetçinin lütfen üzerini çizin.
D DH Misafiri
2 ay (71854 mesaj)
tamam o zaman. Suudlarda zengin para bok gibi ama amerikanın köpeği ve silahı yok amerika verirse alıyor. akp yi sevmesemde güç her zaman güçtür . para da güçlü olanın yanındadır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.