Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
156
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Şarj kablosu sorunu değişim olur mu?

B brownness Konu Sahibi
7 yıl (1869 mesaj)
Arkadaşlar başka bi arkadaşın konusuna da yazdım ama tekrardan konu açarak sormak istedim. 9 aylık garantili 5 s im var şarja takıyorum şarj oluyor sesi geliyor ekranda simge de çıkıyor daha sonra baktığımda şarj olmadığını görüyorum. Bir keresinde de şarja takıp uyumuştum sonra uyurken telefondan sesler geliyor şarja taktığımızda gelen sesten ardarda geliyor. Telefon devamlı şarja takıp çıkarılıyormuş gibi. Sorunun çözümü ise tamamen kabloları çıkarıyorum prizden ve telefondan daha sonra kabloyu düzgün bir şekilde tekrar taktığımda oluyor tabi yine kontrol ediyorum şarj oluyor mu diye.
Şimdi bu durumda ne yapılabilir garanti den kablo değişimi oluyor mu? Diğer sorun ise yukarıda yazdığım ardarda şarj olmaya başlaması benim bataryama da muhtemelen zarar vermiştir bunun için de telefon değişimi isteyebilirmiyim? Internet'ten arama yaptığımda bu sorunla karşılaşan çok olmuş bana yeni kablo da verseler aynı durum oluşabilir mi? Son olarak bir kaç gün önce arkadaş konu açmıştı telefonum 3 saatte şarj oluyor diye benim de aynı şekilde 3 saati buluyor dolması bu da şarj aletinin sorunlu olduğunu mu gösteriyor sizce ?

Konu hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kenbu
7 yıl (2914 mesaj)
dene şansını
B brownness Konu Sahibi
7 yıl (1869 mesaj)
genelde herkesde 2 saatte mi şarj oluyor ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.