Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Sandisk Marka Ürünlerde RMA Nasıl Açılır? Resimli Anlatım

M MühendisMurat Konu Sahibi
6 ay (72918 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >


Merhaba dostlar, uzun zaman sonra faydalı bir başlık daha açıyorum.

Uzun zamandır aklımda olan bir başlık ama forumdaki eski paylaşım ruhunun ölmüş olması ve hiçbir şey üretmeyen ama her paylaşıma katıksız bir kulp takan, neredeyse sövme haddini kendinde gören asalak bir grup yüzünden eski motivasyonumun olmaması dolayısıyla bu kadar gecikmiş oldu, böyle giderse sonu ne olur kestirmesi güç değil...

Eskiden açtığım konularda hiçbir şey bilmeyen insanın bile rehberin sonunda olayı yapabileceğini söylerdim fakat üstte belirttiğim grup her şeyi suistimal ettiği için dünya çapındaki global markalar tarafından bir bir dışlandığımızı gördükçe artık bazı şeyleri atlayarak hatta saklayarak yazacağım, anlatacaklarımın hedefini bulmasını umuyorum.


LÜTFEN! Bu ülkedeki bütün garanti yollarını deneyin eğer hala sonuç alamazsanız bu yola başvurun, sizden istenen bilgileri harfine kadar doğru girin.


https://kb-tr.sandisk.com/app/rmaform


Sitesine giriyoruz ve resme bakıyoruz.


< Resime gitmek için tıklayın >


RMA talebinizin onlara ulaştığını ve Onay beklediğini söyleyen bir mail alacaksınız ayrıca gelen maili yanıtlayarak sizden ürün resmini şu şekilde çekip atmanızı isteyebilirler.< Resime gitmek için tıklayın >


Eğer başvurunuz onaylanırsa gelecek olan mail şöyle başlar.

İade yetkisi kodu(RMA): RX2215**9
Ürün kodu:
Durum: Ürünün iadesi bekleniyor

Bu e-postanın ekinde yer alan UPS kargo gönderi etiketinin yazılı çıktısını alın.

Bu mailde 2 tane belge yer alır, 3 tane INVOICE(fatura) 1 tane UPS çıktısını alın.

Signed kısmını imzalamalısınız.< Resime gitmek için tıklayın >UPS'yi arayıp kurye talebinde bulunun. (1Z ile başlayan numarayı iletin)


3xFatura, 1xUps kağıdı, Sorunlu ürünün güzelce paketlenmiş halini gelecek olan arkadaşa veriyorsunuz.


Ellerine ulaşıp kontrol etmelerini ve onaylanırsa size dönmelerini bekliyorsunuz artık nasıl bir çözüm sunulacağı herkesin kendi dosyasına göre değişir.


WD'nin alt markası olan Sandisk'in ürünlerinde bariz kalite eksiği olması çok bilinen bir şey fakat bu şekilde destek vermesini de güzel buldum.


LÜTFEN! BU HİZMETİ SUİSTİMAL ETME YOKSA YARIN BUNU DA BULAMAZSIN! 

Logitech artık Türkçe telefonla destek vermeyi bırakmış ve taleplere de pek olumlu dönmüyorlar, bunların sebebi hep suistimal!

Faydalandıysan bir teşekkürü de çok görme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ocak 2021; 1:13:2 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.