Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
426
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SanalUkash.Net ~ Güvenilir Yasal Ukash Kart Satışı

V vipAdam Konu Sahibi
7 yıl (0 mesaj)
Güvenilir ve Yasal **** Kart Satış Sitesi :

Web :http://www.sanal****.net
Tel : 0542 254 16 67
Skype : hepsi****@hotmail.com

En Güncel ve Yüksek Kurdan **** Bozdurun !

< Resime gitmek için tıklayın >

Sitemiz, **** Kart fiyatlarını güncel kura göre belirlemektedir. **** fiyatlarımızı öğrenmek için Canlı Destek kısmından veya 0(542) 254 16 67 nolu telefon numaramızdan öğrenebilirsiniz. **** Kart Bozdurma işleriniz 10dk içerisinde hesabınızda olacak şekilde gerçekleşmektedir. Firmamıza **** Kart numaralarınızı vermeden önce lütfen güncel **** bozdurma kurumuzu sorunuz. Fiyat mutabakatına varıldıktan sonra **** pinlerinizi canlı destek ve telefonumuz aracılığı ile bizlere iletiniz. **** kodlarınızın geçerliliği test ettikten sonra belirtmiş olduğunuz banka hesap numaranıza, kod karşılığı ücretiniz yatırılır. Daha fazla detaylı bilgi almak için lütfen bizim iletişime geçiniz.
S seodanismanligi
6 yıl (43 mesaj)
Web sitemizden çeşitli yöntemler aracılığıyla **** satın alma için ödeme yapabilirsiniz. Daha sonra **** ile alışveriş yapacak olduğunuz siteye **** kart rakamlarını girmeniz ile paranız hesabınızda olur. **** ile eğlenceye ulaşmak bu kadar basittir sadece 19 haneli **** koduna sahip olmanız yeter.
**** kart ön ödemeli olduğu için satın aldığınız **** kod sadece tek seferlik kullanım içindir. **** ne kadar satın alınmışsa hesabınıza o kadar nakit olarak geçer. Bazı siteler komisyon kesmektedir. Bu komisyon tutarının bizim firmamız ile hiç bir alakası yoktur.http://goo.gl/rK5r0P Bu komisyon sizin ile satın alma yaptığınız firma arasında bir husustur.**** ilk başta sadece İngiltere’de mevcut olsada daha sonra dünyada bir çok ülkede hızla yayılmıştır. 6 kıtada ve 14 para birimi ile kullanılmaktadır. Buda **** kartın güvenilir olduğunun ispatı ve iyi bir hizmet olduğunu gösterir. Para göndermek için güvenilir ve yasal yoldur.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.