Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Samurai Shodown Season Pass 3 Duyuruldu

B Bloo. Konu Sahibi
7 ay (19995 mesaj)
 
SNK, Samurai Shodown için Season Pass 3 üzerinde çalıştığını duyurdu.

Season Pass 3'ün hangi karakterleri içereceği açıklanmadı.

Samurai Shodown PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Oyun hakkında: 
 

Samurai Shodown, 1993'te çıktığından beri dünya çapında başarıya ulaşmış, kılıç kullanılan bir dövüş oyunu serisi oldu. Serinin son oyununun çıkmasının üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçti. Samurai Shodown'ın yüksek kaliteli görseller ve oynanışla yepyeni bir oyun olarak geri dönme zamanı geldi! İlk oyunun bir yıl öncesinde geçen hikayesiyle, farklı geçmişlerden gelen savaşçılar ve katılımcılar, kaderlerine ulaşmak için savaşacak!
 
Mirasını sürdürüyor
Serinin başarısına katkıda bulunan oyun mekanikleri ve ortamı aslına sadık bir şekilde tekrar oluşturan yeni oyun, serinin tanınmasını sağlayan, kıyasıya ve neşeli geçen savaşları geri getirmeyi amaçlıyor. Hararetli ve destansı savaşlar geri geldi!
 
Görsel unsurlar geliştiriliyor
Seri, Unreal Engine 4'ün gücünü kullanılarak daha önce görülmemiş, yepyeni bir görsel deneyim sunacak detay seviyesine ulaşıyor!


B BSC Misafiri
7 ay (169292 mesaj)
Eski dövüş oyunlarının da yeniden tutmasına seviniyorum.
B BSC Misafiri
7 ay (169292 mesaj)
Steama gelsede alsam şu oyunu yaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.