Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
818
Cevap
20273
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: Samsung odyysey smart OLED G8 deneyimim (43. sayfa)
S
14 sa.
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Valla nerdeyse 1 ay önce zaten yapı kalitessi kötü diye eleştirmiştiniz ta o zaman demiştim en sağlam yapı kalitesi olan oledlerden biri bu ama içinize sinmediyse iade edin diye şimdi etmeniz iyi olmuş umarım oledler ülkemizde çoğalır.
Bu mesajda bahsedilenler: @salvation_1987
L
14 sa.
Yüzbaşı

Evet gsync ayarlarım sizin ilettiğiniz ekran görüntüsündeki gibi tam olarak. Şu an için 174 hz yaptım ve soruna rastlamadım henüz.Umarım bu şekilde devam eder.
Uykudan uyanmama ya da sesin otomatik olarak değişmesi gibi şeyleri çok sorun etmiyorum fakat paylaştığım hata biraz korkuttu beni açıkçası, panele zarar vermesinden çekiniyorum. Onun dışında oldukça memnunum monitörden. Ips panel bir monitöre bir daha geri dönebileceğimi pek sanmıyorum Oled’den sonra.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sasua
S
13 sa.
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Şuanki ayarlarda kullanın hocam hâlâ sorun varsa eski gpu sürücüsünü deneyin ben şuan Ocak olanı kullanıyorum. Ona rağmen bu sorunu yaşarsanız iade etmeyi düşünebilirsiniz ama 174 hz de sorun olacağını sanmıyorum.
Bu sorun aslında 12 bit kullananların sorunu nedeni de gpu sürücüsünün 12 bitte sorunlu olması. Eski sürücüler çalışırken yeni sürücülerde sorun var.

Uykudan uyanmama olayı için ayarlar -genel ve gizlilik -başlangıç ekranı seçeneği -son uygulamayı otomatik çalıştır ayarını kapalı tutun. Ekran koruyucu atayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 29 Mart 2023; 0:3:35 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.