Bu konudaki kullanıcılar: 5 misafir, 4 mobil kullanıcı
6087
Cevap
0
Tıklama
14
Öne Çıkarma
Cevap: Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (313. sayfa)

F Frederick S.
5 gün (101 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Bauw

Merhaba arkadaşlar,
Uygulama ve saat arasında bazı yaşadığım durumları size aktarmak isterim.

-Malum artık çoğunluk telegram a geçti. Whatsapp dan gelen bildirimlerde eğer fotoğraf varsa bunu saatten görebiliyoruz, fakat telegram dan gelen fotoğrafları saatten göremiyorum. (Telefon s10+)

-Saatte sesle mesaj yazdırma özelliği yok, fakat şöyle bir handikapını keşfettim. Ben vodafone kullanıyorum ve vodafone da artık sms vs mms ayrımı yok (yaklaşık 4yıldır). Saatte mesajlara girip, yeni mesaj dediğimde ve sesle yazdırmaya çalıştığımda ingilizce (kendince uyumlu bulduğu) kelimeleri yazıyor ve yazı olarak onu gönderebiliyorsunuz. Fakat bu yazılanları sesli olarak (mms şeklinde) karşı tarafa da gönderebiliyorsunuz. 1mms = 1sms olduğu için ben bazen bunu yapıyorum. saatimde konuşuyor, sonra ses dosyası (.amr) olarak karşı tarafa gönderiyorum. Bunun için efor da harcamıyorum. Sadece göndermeden önce, saat ekranı üzerinden "ses dodsyası olarak" ilet tuşuna basıyorum.

-Samsung yakın zamanda (internet üzerinden) "saatimi bul" özelliğini kapatacak (15 mart), bunu neden yapaca ya da başka bir şeye mi bizi yönlendirecek, bilgisi olan var mı?

Teşekkür eder, iyi çalışmalar ve iyi günler dilerim.
WhatsApp'da "Storage and data" ayar ekranında "Media auto-download" bölümünde "when using mobile data, when connected to Wi-Fi ve When roaming" ayarlarında Photos tikli ise Tizen 5.5 yüklü Galaxy akıllı saat bildirimlerde fotoğrafı gösterir, bu bazen birkaç saniye alabilir. Benzer ayar Telegram'da var mı kontrol edin. Tizen 5.5'in sürüm notlarında bu özelliğin WhatsApp'a özel olduğu belirtilmemiş, tüm mesajlaşma uygulaması bildirimlerini kapsıyordur. Bir ihtimal de, WhatsApp dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olduğundan ve bunun değişmesinin orta vadede pek olası olmadığından Samsung Telegram'ı önemsemiyor olabilir.

Saatte sesle mesaj özelliği Türkçe desteklemiyor, fiyatı ₺30 olan G-Keyboard Pro'yu indirip saatteki Samsung Keyboard'un yerine kullanırsanız Türkçe dikte edebilirsiniz lakin bu uygulama kullanım sınırı koymuş, sesle yazdırma süreniz atıyorum toplam 1 saati bulduktan sonra ek ücret ile daha fazla süre almanızı istiyor. Çoğu kullanıcısı şikayetçi.

"Saatimi bul" Samsung'un SmartThings uygulamasına aktarıldı. Galaxy Store'da bulabilirsiniz.
T the guardian14
5 gün (2202 mesaj)
arkadaşlar saatimi telefonu bulu kullanabilmek için ne yapmamız lazım, saat üzerinden telefonu bula tıklıyorum ama telefondan ses falan gelmiyor
A aliytrklkmz
3 gün (788 mesaj)
Bana son gelen güncelleme gelmedi. Güncelmiyiz'de kontrol ettiğimde yeni bir sürüm var ama bana bir türlü gelmiyor. Kaç ay olmuş çıkalı ben her kontrol ettiğimde mevcut günvelleme yok diyor. Bu sorunla karşılaşan var mı? Sıfırlamayı ve farklı telefona bağlamayı denedim olmadı.
B Burak Yell
3 gün (52 mesaj)
Bana güncelleme geldi EKG falan var ama bölgenizde desteklenmiyor diyor 😅
G gokhan383
dün (90 mesaj)
Merhaba, şarj cihazı ya da saat kaynaklı sorunum var şarj etmiyor. Bu ürünle kullanabileceğim şarj istasyonu var mı? İçinden çıkan mıknatıslı değil de kablosuz istasyon olan versiyon var mıdır bildiğiniz, kullandığınız?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M metinuyar
dün (467 mesaj)
Ben böyle bir şey kullanıyorum hem telefon hem saati şarj ediyorum < Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gokhan383

G gokhan383
dün (90 mesaj)
Telefon yok kablosuz destekli. Sadece saat için bakıyorum. Teşekkürler paylaşım için
Bu mesajda bahsedilenler: @metinuyar

O olcayypc
14 sa. önce (848 mesaj)
Arkadaşlar hms üzerinden app galery den apk olarak Samsung wearable uygulaması indirip Samsung saati ile bağlantı sorunu yaşayan var mı? Bende zaman zaman kopmalar oluyor.. Bilen varsa çözümü nedir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R RandomT
5 sa. önce (149 mesaj)
Samsung accessory service, galaxy wearable ve watch active 2 plugin uygulamalarının pil yönetimini manuel yapın. Yüksek ihtimal çözülür.
Bu mesajda bahsedilenler: @olcayypc
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.