Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Samsung, Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğini duyurdu: Neler bekleniyor?

M macromedia21 Konu Sahibi
4 gün (6259 mesaj)Apple, Google ve Sony markalarının ardından Samsung da yeni ürünlerini tanıtacağı tarihi açıkladı. Güney Koreli şirket 20 Ekim'de Galaxy Unpacked Part 2 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Yayınlanan basın bülteni, lansmanın tam olarak neye yönelik olacağını net şekilde açıklamıyor.Ayrıca Bkz.Nokia G300 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatıYaklaşan etkinlik için hazırlanan animasyon videosunda, renkli kutuların içerisine girerek paketlenen uygulama simgelerini görüyoruz. Bu da etkinliğin yazılım odaklı olabileceğine işaret ediyor. Samsung'dan uygulama geliştirmeleri ve güncellemelerle ilgili önemli şeyler duyabiliriz.

Galaxy S21 FE gelir mi?Lansman kapsamında Galaxy Z Flip 3'ün yeni renk seçenekleri de sunulabilir. Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarından biri olan Evan Blass ise şirketin akıllı ev aletlerini tanıtacağını ve özellikle yeni bir buzdolabı sergileyeceğini düşünüyor.Tüketicilerin Samsung'dan Galaxy S21 FE beklentisi de var ancak bütçe dostu amiral gemisiyle ilgili çelişkili haberler dolanıyor. Akıllı telefonun iptal edildiğine dair haberler bile çıkmıştı ancak daha sonra bu iddialar yalanlandı. Google ve Apple'ın etkinliklerinde nelerle karşılaşacağımızı az çok bilsek de Samsung etkinliği şu an için bir muamma.
Kaynak:https://news.samsung.com/global/invitation-galaxy-unpacked-part-2

 Haberi Portalda Gör


K kaand12@
4 gün (2488 mesaj)
Zaten bilinse neden etkinlik yapılsın. Bırakın bazı şeyler bilinmesin :) Her şey sızıyor zaten..< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.