Bu konudaki kullanıcılar: 13 misafir, 1 mobil kullanıcı
2883
Cevap
109888
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Samsung Galaxy Tab S [Ana Konu ] (145. sayfa)

G GAMEHUNTER
2 ay (719 mesaj)
2-3 saat ekran süresinin düşük olduğunu biliyorum ama bataryada gözle görülür şişme vs.. yok batarya test programları da good olarak gösteriyor o yüzden öyle söyledim. Ayrıca kapanma işini fişe takılıyken de yapıyor. Özellikle Play Store'den uygulama kurarken vs.. çok sık kapanıyor.

Önceden de dediğim gibi yazılımsal bir sorun değil Android 10 OREO kurdum tablete onda da devam etti.

Gerçi bataryadan yine şüpheleniyorum çünkü kapanma olayı git gide sıklaşmaya başladı önceden bu kadar sık yapmıyordu.

Önerisi olanlar yazabilir. Tablet düşme vs.. hasar görmedi hiç.
A aslanuque
2 ay (880 mesaj)
Bende de 8.4 inçlik modeli var. Kaç yıl oldu hala taş gibi. Batarya fazla gitmiyor haliyle. Geçen sene internetten batarya alıp taktım ama kendi kendine kapanmaya başladı. Tablette ısınma hissedilir derecedeydi. Eski bataryı geri taktım en azından kapanma olmuyor diye. Uygun batarya bulabilsem hala gideri var aletin.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Y yavuzazgin
2 ay (4419 mesaj)
Samsung serviste batarya yokmudur?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_ _köle_
geçen ay (664 mesaj)
SM-T800 TAB S i ilk çıktığı zamanlarda almıştım ara ara halen kullanmaktayım 7 seneye yaklaştı cihaz haliyle pil performansı baya düştü yeni pil taktırıp gidebileceği yere kadar gitsin istiyorum. Rootla en son stabil çalışan android versiyonu ve bunu anlatan bir Kılavuz mevcut mudur ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.