Bu konudaki kullanıcılar: 3 kayıtlı üye, 10 misafir, 9 mobil kullanıcı
38621
Cevap
0
Tıklama
71
Öne Çıkarma
Cevap: Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1970. sayfa)

R receep 32
6 sa. önce (3848 mesaj)
Rica ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @yukselali34

K kuasudba
4 sa. önce (1029 mesaj)
çalışan yöntemi söyleyeyim. google phone uygulamasını indirip *#*#2263#*#* yazın, burada disable band-> lte menüsüne gelip, devre dışı bırakmak istediğinize tıklayın.

eski haline getirmek için en üstte reset var ona basın.
bu yöntem pie'da çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kullanici32

K kullanici32
3 sa. önce (191 mesaj)
Benim ihtiyacım yok sizin için denedim yinede tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @kuasudba

E expressimo
32 dk. önce (5507 mesaj)
Güzel cihaz ama sanki usb de sorun çıktığını okuduğumu hatırlıyorum, gerçi s10 larda da var diyenler oluyor bence ana konusuna bir bakın oradakilere de bir sorun. M51 deki pil olayına snapdragon'a kafayı takacaklar burayı okuyorsanız gidin s10 lite alın mutlu edecektir sizi (usb ve ekranda sorun çıkmayacağını varsayarak yazdım iyi araştırın bu dediklerimi). S10 plus dan daha pili iyi giden ve bir tık oyunlarda daha serin sayılabilecek bir telefon. Kamerada s10 serisi daha önde, hoparlörde de önde ama s10 lite daki hoparlör çoğu cihazdan iyi diye hatırlıyorum. Arka kapak plastik öyle ahım şahım bir premiumluğu yok diyorlar ama note 10 lite bile premium geliyorsa ele alırken bu da iyidir. 3.5mm giriş olmaması ve kameranın s10 serisine kıyasla tasarımsal konumsal açıdan alakasız oluşu hariç bir eksisi yok ama kronik arızası var sanırsam dikkatli araştırmanızı öneririm.
Bu mesajda bahsedilenler: @altan12

E expressimo
30 dk. önce (5507 mesaj)
Bir diğer yöntem format atıp telefon açılır açılmaz internetini kesmeniz ve ayarlardan güncelleme denetlemeyi kapatmanız olacaktır eğer hala aynı ise bir araştırın derim.
Bu mesajda bahsedilenler: @şapkaa
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.