Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72'ye kamera performansı artıran güncelleme geldi

M macromedia21 Konu Sahibi
geçen hafta (5994 mesaj)Samsung geliştiricileri, Galaxy A52 ve Galaxy A72 akıllı telefonlar için çok sayıda iyileştirme içeren yeni bir güncelleme yayınladı. Ürün yazılımları sırasıyla A525MUBU2AUF3 ve A725FXXU2AUF3 numaralarıyla kullanıma sunuldu.Ayrıca Bkz.Huawei P50 Pro Plus, 20x optik zoom ile geliyorGüncelleme bazı sistem açıklarını gideren Temmuz 2021 güvenlik yamasıyla geliyor. Güney Koreli şirket ayrıca hataları düzeltti ve cihazların kamera performanslarını iyileştirdi.

Ne gibi yenilikler var?Değişiklik listesinde önceden çekilmiş fotoğrafların kalitesinin artırılmasını sağlayan yeni bir özellik de var. Söz konusu işlev fotoğrafların optimum çözünürlük, parlaklık, renk ve keskinliğini otomatik olarak ayarlıyor.Tüm bunlara ek olarak kamera uygulamasının kararlılığı ve genel görüntü kalitesi iyileştirildi. Ayrıca yüz tanıma ve çağrı kalitesinin de elden geçirildiğini belirtelim. Güncelleme dünya genelindeki Galaxy A52 ve Galaxy A72 kullanıcılarına kademeli olarak dağıtılıyor. Cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.
Kaynak:https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52_and_a72_get_major_updates_improving_camera_quality-news-50142.php

 Haberi Portalda Gör


S SUAVI
geçen hafta (1752 mesaj)
Kameradan önce bir çok temel bug'ı temizlesinler önce.
1 sene geçti hala saçma sapan hatalara sebebiyet veriyor yazılımı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.