Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
126
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sağlıklı Bir Yaşam sizce kaç kalori ?

C cantatil Konu Sahibi
7 yıl (17 mesaj)
Sağlıklı bir yaşama adım atmak adına tüketimlerimizi kontrollü bir şekilde yapmakta fayda var. Aksi halde aldığımız fazla kalorili yiyecekler yağa dönüşerek kalp ve damar hastalıklarının tetikleyicisi olabilir. Bu yüzden yediğiniz yiyeceklerin kaç kalori olduğunu bilerek bilinçli bir tüketim yoluna gitmeniz gerekiyor.

Ziyaretçilerimize sunmuş olduğumuz sistemimiz sayesinde artık yediklerinin kaç kalori olduğunu verilebilecek ve daha sağlıklı bir yaşam sürme ayrıcalığına sahip olacaklardır. Tüm yiyeceklerin kalori değerleri sitemiz içerisinde yer almaktadır. Buna göre yediğiniz yiyeceklerin kaç kalori olduğunu merak ediyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen daha sağlıklı bir hayata adım adım atmak ve formunuzu en iyi şekilde korumak adına kalori ekranımıza göz atarak yeme ve içmelerinize artık daha özen gösterebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde sitemizi ziyaret ederek sizlerde tüketimlerinizi daha dikkatli bir şekilde yapabilirsiniz. Adresimiz içerisinde yer alan besin değerleri listesinden tüm besinlerin kaç kalorili olduğunu ve içeriğinde ne kadar protein, karbonhidrat ve yağ taşıdığını görebilme imkânına sahipsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.