Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
39
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Sağlıkçılar doluşun! Crocs klasik unisex terlik 99₺. (3. sayfa)

L luckystar
2 yıl (1075 mesaj)
Konuya yurtdışı birim fiyatından bakarsan , konuşulacak o kadar cok şey var ki. Ama kısa özet , bizim paramız , pul olmuş.

Crocs konusuna gelince, ben 5 yıldır kullanıyorum. Ozellikle yazları , inanılmaz komforlu benim için. Terlikle ego tatmin etmek ? acıkcası umrumda değil. 2014 de Abd den aldıgım crocs hala sapasaglam . ne rengi attı, ne cokme yaptı. Hala ilk günkü gibi rahat ve güzel gözüküyor. Bahsettiğiniz diger markalardan alsaydınız , kac kere yenilerdiniz bilemiyorum. Özellikle cocukları olanlara tavsiye ederim. Ama bu ilandaki model degil, onü kapalı olan model. Bu resimdeki model , ondeki su tahliye deliklerinde kum , taş alabiliyor içine. Kızım henüz Crock parcalayamadı.Ayagı buyudukce yeniliyorum ve pparasını hakkediyor. Hatta verdiğimiz tanıdıklar da hala kullanıyor.

Sonucta burası ,Sıcak Fırsatlar kısmı. Ürünle ilgili yorumlarınızı , ürün kısmına yapın. Fırsat mı , fırsat . Alanlara hayrılısı olsun. Bu arada iç mekanda calışanlar, kısın coraplada giyebilirler
Bu mesajda bahsedilenler: @Wampire^^
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.