Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sağlık Muayenesi Hakkında Yardım

T the little prince Konu Sahibi
4 ay (473 mesaj)
Merhaba, bugün e-devlet üzerinden asal yoklama formunu doldurdum ve sisteme gönderdim. Şimdiki adımım muhtemelen aile hekiminden sağlık muayenesi olacak fakat bu konuda bir sorunum var.

Normalde İzmir'de ikamet etmekteyim ama benim aile hekimim üniversiteden dolayı 4 yıl okuduğum şehirdeydi. Bende bugün e-nabız üzerinden aile hekimimi yaşadığım ilçeye aldırmak istedim. Hekim seçimimi yapıp sistemden talep oluşturdum fakat değişimin 6 Mart 2022'den itibaren onaylanacağı bilgisi sistemde yazıyordu. Mecbur o tarihi bekleyeceğim.

Sorum şu; sağlık muayenesini, asal yoklama formunu doldurduktan 2 hafta sonra gerçekleştirsem bir sorun olur mu? Sisteme yüklediğim formun süresi dolar mı?
A a-f-h
4 ay (3229 mesaj)
En yakın İlçe sağlık müdürlüğüne gidip halledebilirsiniz. 28 şubattan sonraya kalırsanız en erken ağustos celbine gidebilirsiniz. Yani 3 ay daha beklersiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T the little prince Konu Sahibi
4 ay (473 mesaj)
Tamamdır hocam, teşekkür ederim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @a-f-h
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.