Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Sadece günlük spor aktivitesi takibi için akıllı bileklik tavsiyesi.

D dasarum Konu Sahibi
2 yıl (1408 mesaj)
Merhaba, hem konuya çok yabancıyım hem de piyasada onlarca marka model ve özellikte cihaz arasında aradığımı bulmak zor. Çoğu da "her işi yaparım abi" cinsinden . Oysa ben sade ve temel birkaç özellik arıyorum ancak yorumlarını okuduğum cihazlar hem sade değil, hem de birisinin çok iyi dediğine diğeri çok kötü diyecek kadar arada uçurum seviyesi yorumlar var. Belki beklentiler ve tercihler farklı. Benim beklentilerimi ve tercihlerim aşağıda detaylı olarak aşağıda.

1) Günlük adım sayılarını, aktiviteleri DOĞRU tespit etsin.
2) Yürüme veya koşma sırasında telefon taşıma zorunluğundan kurtarıp bilgileri hafızasında saklayıp, telefonla ilk bağlantısında aktarsın. (Aktivite sırasında BT kopup, bilgileri kaybetme, hatalı işleme vb sorunu olmaması için)
3) İletişim özelliği ihtiyacı yok. Yani arama, aranma, mesaj, whatsapp vb gerekmiyor. Zaten o küçük ekranda gözlüksüz okumak da zor.
4) Hafif, terletmeyen, suya tere dayanıklı, şarjı uzun giden
5) Yazıları kolay okunan, tercihen ekranı büyük (çok da iri olmasın eşim kullanacak)
6) Uyku takip özelliği şart değil ama olursa hayır demem.

Kaliteli, 3 gün sonra şarjı bitti, ekranı bozuldu vb diye çöpe atmak zorunda kalmayacağım bir akıllık bileklik arıyorum.
Bütçe 150 TL civarı.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 24 Haziran 2020; 20:0:54 >


A ASTıro
2 yıl (1 mesaj)
Vestel in 200 tl ye bir saati var bakmanı öneririm şarjı sanırım uzun gidiyor< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D dasarum Konu Sahibi
2 yıl (1408 mesaj)
Öneri için teşekkürler. Vestel geçmişte beyaz eşya ve mobil cihazlarda oldukça çok şikayet aldığı için, açıkçası ürünü ne kadar iyi görünse de bir acaba oluyor insanda. Yine de bakacağım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.