Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
197
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sadece adını bildiğim olası bir kız kardeşim

S Savlonic Konu Sahibi
5 yıl (12 mesaj)
Olayı baştan itabaren anlatayım.

Bir akşam üstü odada oturuken doğa kolejinden bir telefon aldım. Açtığımda bi kadın babamın adını verip ..... beyle mi görüşüyorum dedi ve bende doğa kolejinden gelen gereksiz bi arama olduğunu düşünüp evet dedim. Ardından benim adımı verip ..... adlı oğlunuzun yaşıtlarına göre bi programımız var dedi, tam ilgenmiyorum diyip kapatıcaktım ki ben bişey diyemeden kadın pardon ..... adlı kızınızın yaşıtlarına özel bi programımız var dedi. Öyle bi kızım yok dediğimde 2012 doğumlu bir kız çocuğundan bahsetti ve ismini söyledi.

Yani özetle öncelikle babamın adı soyadını verdi ve 2012 doğumlu babama ait olduğunu söylediği bi kız için özel bi programdan bahsetti. Sadece ilk adını verdi soy adını söylemedi. İntertten araştırdım numara doğa kolejine ait. Nüfus kaydı çıkarttırdım fakat ordan bişey çıkmadı. Tekrar doğa kolejini arayıp bilgi istediğimde veremeyeceklerini söylediler.

Sadece adını ve doğum tarihini bildiğim bir kız kardeşim varsa, ben bunu nasıl bulabilirim?
K Krone
5 yıl (9314 mesaj)
Çok ilginç< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S soranger
5 yıl (344 mesaj)
büyük ihtimalle yanlışlık olmuştur. Eğer emin olmak istiyorsan 2012'lilerin olduğu sınıf bellidir özel okulları çok bilmem ama heralde çok da kalabalık olmadığından ismi aynı olan 2 tane 2012'li kız denk gelme ihtimali düşük git sınıfa kıza belli etmeden öylesine çocuk sevmeye gitmiş biri olarak muhabbet et.
I Ireneo
5 yıl (1485 mesaj)
Öncelikle soyadını bilmene gerek yok , ortada gerçekten babandan bir çocuk varsa soyadı seninle aynıdır. Konuyu da git babanı al karşına adam akıllı konuş böyle böyle bir şey oldu açıklama bekliyorum de.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.